Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

potřeboval b ych poradit hoši.. kde najdu vlastně jakože "režim" těch zpomalených záznamů ze hry? třeba udělat screen, nebo videjko.. nebo když dám krásnýho killa tak se na něj kouknout zpomaleně:D.. ? ještě jsem na to nepřišel :D

kdyz mas jemny prst na RT tak to jde zpomalene ale nevim jestli si zrovna myslel tohle:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mē už zbývají v Halo pouze 3 ajchy, 1 z Noble Map Packu a 2 z defiantu.. Stačí pár her pro mē a snad nebude problém je získat.

ja jsem je stlihnul udelat jeste vcera do vecera. trvalo mi to 2 dny. mel jsem u nekterych i dost stesti a ty stockpile byli nakonec docela v klidu. urcite zalezi jake mas spoluhrace i protihrace ale povedli se mi ty 2 ajchy ve dvou hrach po sobe. ale pak jsem se drbal s tim oddballem. moc lidi to nechce hrat tak jsem si musel dat tak 10 her nez jsem mel vubec sanci to udelat. vsichni vali jenom vlajky a teritoria. chtel jsem to zkusit v multi teamu ty 3 oddbaly jak tam jsou a to asi zrusili protoze to neni ani na vyber.

pokud nekomu jeste chybi te ajch jak musis skorovat 2ma vlajkama z nepratelske capture zone tak jsem zkusil takovy trik ktery funguje. nevim jestli to znate. zkusil jsem to a vysel. pribehl jsem k nim a tam byl uz jeden borec z mojeho tymu a vyhazel z jejich zony vsechny vlajky, tak jsem vzal vlajku a hodil jsem ji jim z5 do jejich zony a pak odnesl k nam a pocitalo to.

jinak nejlehci achievement pro me z DLC byl ten armor lock. to si stacilo vyhlidnout nejakeho manika v ghostu a delat ze ho nevidim:D

pokud budes chtit tak ti muzu u nejakych poradit alespon mod nebo jak jsem to udelal aby si to mel taky z krku

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tak je to docela tezky...nekde jsem cetl, ze se lidi v lobby pred tim domluvili ze to nejdriv vezmou vsichni cerveni a pak modry a kazdej dostal achievment, ale najit lidi co to vsichni dodrzej, to je mozna tezsi nez samotny achievment, kdyz si vezmu kolik je tam svini, co nemaj problem zastrelit vlastniho hrace jen aby dostalo urcitou zbran ci vozidlo nebo jeste vetsivh *****u, ktery spoluhrace strili jen pro zabavu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaručuju ti že podle toho tutorialu to opravdu tēžký neni... Ale jinak už se mi mnohokrát stalo že nējakej vypatlanec ms zabíjel jen kvuli sniperce... Lidi jsou nēkdy fakt tupci..

JKa ale psal o tech vlajkach v stockpile a ne double killu ze zahrobi, ten se mi podarilo zazracne dostat poctivou neboostovaci cestou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Rudy, škoda že to tak je, chtěl jsem si tu kampan v pohodlý projít sám z kámošema ale musel jsem to kvuli ajchům projít na legendary sám, ale nejlepší je hrát coop na easy a dělat kraviny, to je děsná sranda, hlavně v tý poslední misi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, hele Rudy nepomůžeš mi s pár posledníma ajchama? Nechci to dělat z nějakym amíkem jinak to bude peklo, žádná spolupráce ani taktika..... Chtělo by to se nějak domluvit z tebou a jinýma CZ/SK hráčema.....

Potřebuju tyhle ajchy:

Defiant Map Pack Achievementy:

- Return to Sender (30G) /// Successfully return two flags in a matchmade CTF game.

- Candy from a Baby (75G) /// Capture two flags from an enemy capture zone in a matchmade Stockpile game.

Noble Map Pack Achievementy:

- You Ate All the Chips (42G) ///Collect all of the flags in a matchmade Stockpile game.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzeme se domluvit. ja ted se snazim dodelat ajchy v halo 3 a taky nadavam jak dlazdic. ti nekteri jsou opravdu kolosalni kreteni. co se tyce toho achievmentu Return to Sender tak to klidne zvladnes sam. staci kdyz budes hrat multiflag a tam vratit tu vlajku trva tak 3 sekundy. hodne lidi to chce hrat na hemorrhage-i a ja jsem si stoupnul k nasi vlajce s brokadou a drepnul si aby me neslo videt na radaru a jak ji borec vzal tak jsem ho strelil a vratil ji z5. oba ty stockpile jsem delal na sword base za cerveny tym coz je podle me mirna vyhoda

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych potreboval pomoct zase v halo 3 s DLC achievmentama. je tam strasne mala populace tak je dost velka sance ze nas to da k sobe. ted dopoledne tam byla populace v objective 28:) nechybi mi jich az tak moc ale problem je spise ze musim hrat strasne dlouho nez mam sanci to vubec udelat. tak to resim ted stylem odpojovani i za cenu penalizace ale to me az tak netrapi. nejvice me serou ty zombie. to tam je jednou za 100 let a kdyz uz tak na pitome mape na ktere se ty achievmenty nepocitaji

http://noblestars.webnode.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu