Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím,

tak konečně mám GOLD :) Mám Halo Reach a chci pařit, ale nějak se v tom ještě neorientuju.

Dohrál jsem Halo 1, Halo 3, Halo Reach, Halo Wars - teď chci pařit Reach

Také bych rád zbytek ajchů :) Vlastním HeadSet k xboxu, nedokážu říct co je můj oblíbený mód nebo hra. Hrál jsem zatím 4hry (nikdy Češi :( ) Rád příjmu rady jak se připojit na CZ server. Díky

můj gamertag: BoromirCZ

mail: sirpagi@seznam.cz

tel. 774 853 733

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel už se v halo nepotkáme z důvodu nedostatku času, tak jsem se rozhodl xbox prodat, musím říct, že mě to ani moc nemrzí, vzhledem k tomu, že se blíží léto a toho času na hraní by bylo opravdu málo. Možná v budoucnu si xbox opět pořídím , pokud to na mě příjde, ale zatím to tak nevypadá. Desmond zná heslo od tohoto účtu, tak snad tenhle topic bude zpravovat, ale je to na něm. Je třeba si položit otázku zda to má vůbec smysl. Pro mě to smysl určitě mělo, protože jsem díky tomuto topicu poznal pár skvělých lidí. Nemůžu nepoděkovat rudymu za opravdu pekelné maratóny v halo. Třeba někdy v halo .... Croft

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel už se v halo nepotkáme z důvodu nedostatku času, tak jsem se rozhodl xbox prodat, musím říct, že mě to ani moc nemrzí, vzhledem k tomu, že se blíží léto a toho času na hraní by bylo opravdu málo. Možná v budoucnu si xbox opět pořídím , pokud to na mě příjde, ale zatím to tak nevypadá. Desmond zná heslo od tohoto účtu, tak snad tenhle topic bude zpravovat, ale je to na něm. Je třeba si položit otázku zda to má vůbec smysl. Pro mě to smysl určitě mělo, protože jsem díky tomuto topicu poznal pár skvělých lidí. Nemůžu nepoděkovat rudymu za opravdu pekelné maratóny v halo. Třeba někdy v halo .... Croft

Tak to je škoda, no co bych ti napsal... snad jen GL do života :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel už se v halo nepotkáme z důvodu nedostatku času, tak jsem se rozhodl xbox prodat, musím říct, že mě to ani moc nemrzí, vzhledem k tomu, že se blíží léto a toho času na hraní by bylo opravdu málo. Možná v budoucnu si xbox opět pořídím , pokud to na mě příjde, ale zatím to tak nevypadá. Desmond zná heslo od tohoto účtu, tak snad tenhle topic bude zpravovat, ale je to na něm. Je třeba si položit otázku zda to má vůbec smysl. Pro mě to smysl určitě mělo, protože jsem díky tomuto topicu poznal pár skvělých lidí. Nemůžu nepoděkovat rudymu za opravdu pekelné maratóny v halo. Třeba někdy v halo .... Croft

No pokusim se, problem je, ze to tu nikdy nefungovalo jak mnelo, srovnamli to s jinymi multaky tady na CF, kde je komunita podstatne vetsi....a tak tady nakonec hral aktivne jen Croft a Rudy a nejvic odtud co si pamatuju se nas seslo asi pet.....je to skoda, kdyz vidim jak jsou jine hry hrany....ale sam uz ted halo moc nedam...... kazdopadne bych nekdy dal rad ten ghosti fotbal, ale ani nevim jestli sem rudy jeste nekdy pachne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam stále pár kámošů na XLivu a někdy vytvoříme partu i 12 lidí, akorát většina z nich nemá účet na CF nebo o CF vůbec neví, desmonde - mrkni na můj GT, někoho tam najdeš - např. leadsquare2 (nevim zdaly jsem to napsal správně), bobiaboxa a ještě pár dalších!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za tim podle me bude neco jineho nez leto ze croft prodal box. porat mi rikal jak halo neni uzasna hra a prakticky ze dne na den ho to prestalo bavit. tomu se mi nechce verit. nevim proc by mu to tam nemohlo lezet doma kdyz mel na rok zaplaceny live gold. treba o vikendu by bylo skarede tak si to mohl zapnout na odreagovacku. nemusel to hned prodavat. asi zase budu muset vytasit nejake moje prirovnani. to je jak kdyz by motorkari hned prodavali na podzim svoje masiny jen kvuli tomu ze na nich nemuzou v zime jezdit. kdyz psal ze v lete bude pekne a nebude na to cas. jinak hlavni duvod proc pisu je ze jseml v ODST udelal vsechny achievmenty ktere jsem mohl udelat sam a uz mi chybi posledni 3. na jeden staci 2 lidi a na zbyle 2 je potreba 4 lidi. tak pokud nekdo bude tak ochotny a zahraje si se mnou budu rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za tim podle me bude neco jineho nez leto ze croft prodal box. porat mi rikal jak halo neni uzasna hra a prakticky ze dne na den ho to prestalo bavit. tomu se mi nechce verit. nevim proc by mu to tam nemohlo lezet doma kdyz mel na rok zaplaceny live gold. treba o vikendu by bylo skarede tak si to mohl zapnout na odreagovacku. nemusel to hned prodavat. asi zase budu muset vytasit nejake moje prirovnani. to je jak kdyz by motorkari hned prodavali na podzim svoje masiny jen kvuli tomu ze na nich nemuzou v zime jezdit. kdyz psal ze v lete bude pekne a nebude na to cas. jinak hlavni duvod proc pisu je ze jsem dodelal v ODST udelal vsechny achievmenty ktere jsem mohl udelat sam a uz mi chybi posledni 3. na jeden staci 2 lidi a na zbyle 2 je potreba 4 lidi. tak pokud nekdo bude tak ochotny a zahraje si se mnou budu rad.

Rudy a jeho prirovnani :) Tezko rict co za tim bylo, treba na to fakt nema cas, pokud jsem to spravne pochopil, tak uz zase maka, a jestli byl pred tim nezamestnany tak se ten rozdil znacne projevi, ja sam jsem ted rad, kdyz si vubec na xku neco zahraju, natoz pak maratonky Hala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rudy a jeho prirovnani :) Tezko rict co za tim bylo, treba na to fakt nema cas, pokud jsem to spravne pochopil, tak uz zase maka, a jestli byl pred tim nezamestnany tak se ten rozdil znacne projevi, ja sam jsem ted rad, kdyz si vubec na xku neco zahraju, natoz pak maratonky Hala :)

ted uz je to zbytecne nad tim spekulovat. je to skoda. croftak je dobry manik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Rudy, sice už jsem pár ajchů na Halo 3 ODST na starym GT měl, ale snad bych se k vám taky připojil na to ODST.. Jinak neskusil by jsi semnou zahrát ODST na legendary Rudy???

já s tebou zahraju, taky potřebuju poslední 4 mise ale hlavně ty audionahravky, takže to s tebou celé proběhnu. Zkus se mrknout po místech kde jsou taky na to mrknu a až budeš mít čas tak napiš. Jinak každá pomocná ruka dobrá, takže kdo se chce přidat tak napište!

Jinak Rudy pak hoď echo, kdy budeš chtít pomoc s těma ACH, já se zkusim zeptat ještě lidí co mam v přátelích zda nebudou chtít dát taky. BTW jaké vlastně chceš achievementy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu