Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja mam nekde jeste mapku tech audiofiles a ty achievmenty co mi chibi jsou ty dva vidmastery a ten jak ve FF nesmis behem jednoho celeho kola nikoho zabit

http://www.msxbox-world.com/features/Halo-3-ODST/index.php

to je ta mapka. ale posledni audio je az v podzemi a se odblokuje az jsou pozbirane vsechny z toho mesta a mozna ze kecam ale aby se ukazali vsechny ty nahravky tak to musite hrat na legendary

jestli se k nam prida ivan drago tak jsme 4 jenom se potkat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to taky nebavi hrat samotneho. jsem uz nehral reach tak 2 tydny a ted me to momentalne ani moc nebere. s croftem jsme hrali tak 2-3 mesice skoro denne a byli jsme radi ze jsme se pozbirali 3. 2x jsme hrali ve 4 a jednou nas bylo 5 nebo 6. coz je celkem slabe. se nedivim ze se na to croft vysral. prijde mi to az neskutecne ze se neda slozit tym o 4rech lidech hlavne ze se tu spousta lidi prihlasila. kdyz nekoho halo nebavi tak proc sem leze. taky jsem se to tu snazil pozvednout a psal jsem clenum at treba privedou kamarady a taky jsem zkusil zalozit tym jako motivaci ale cesi jsou strasne hrdi a nikoho nepotrebujou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo rudy, bohůžel - jak já už psal Halo: Reach je pro mě stále a furt (po Halo 3 které se už nehraje takřka vůbec) nejlepší hra na xbox, akorát sám je to nuda - hráčů je určitě furt dost v ČR, ale sehnat nějaký pohodový a vůbec už se nějak domluvit,atd - tak to je problém!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cas je jedna vec. beru ze pres tyden se musi makat ale vikendy vetsina lidi venuje alkoholu a ruznym akcim. ja takovou zabavu nevyhledavam a tak mam na box vice casu. kazdy je jiny a me bavily hry uz od mala tak u me neni problem si k tomu sednout. taky kdyz jsme treba s croftem hrali tak jsme se bavili i o normalnich vecech nejenom o tom kolik kdo dal kde killu tak to hrani bylo dobre odreagovani. samozrejme ze kdyz s nekym budu hrat po druhe v zivote, tak se s nim nebudu bavit jak s nejvetsim kamosem,ale co neni muze casem byt. nas mrzelo ze kdyz uz jsi se nekdy Done objevil na xboxu tak si se k nam nepridal a zaplnul jsis radeji treba tekkena ve kterem mas ted stejne 15 bodu a nehrajes ho. ja myslim ze nejake tymove hrani je o pristupu nejenom o casu. ted uz me treba hrani taky trochu preslo. moje herni obdobi je hlavne zima ,ale pokud by se jednou za par dni sesla pohodova parta lidi tak nemam problem si to zase zapnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RUdy ja bych to tak croftovsky nevidel. Mimo to že začlo pravé léto což se vždy pozná, takže lidi nedřepěj u xboxu ale vylezou i ven ať nejsou bílí jak vápno tak stále mam ve friendech dost českých Mythicu, Noblů a mám za to že i by jeden doopravdy skill hráč mohl být už Nova. Stačí jen hledat na správných místech. Bungie.cz tam na foru najdeš dost aktivních hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho tekkena nehodlám rozebírat Ja mam hraní hodne rad a investuju do něj i peníze a kdyzsi poridim novou hru fbi ji vyzkouset....a tak hrotim i jiný veci než halo kdyz jsme hrajli byla pohoda ale Ja nevim co děláte Ja hrotim praci skolu a kamarády a tak holt nemuzu dat halí tolik casu...krom toho kolikrát prijdu domu zhulenej a to fakt nepůjdu hrát halo ale radši nejaky GTA či forzu neco kde nemusim hrotit mp i s tím takkenem to tak bylo ale budou prázdniny tak snad alespon nejaky vecer pohrotit jako vecer hala...zdur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je prave ten pristup. ja vim ze Croft neni jediny hrac ale prakticky jenom s nim jsem hral tak pisu o nem. ve friendlistu mam jenom par lidi. jinak nemam moznost krom tady na foru potkat ceske hrace ale ted uz to nebudu prozivat. kdyz se domluvime tak si zahraju jinak to kakam. treba zitra by jsme mohli dat odst. v nedeli bych to uz moc nevidel. tak kdyz tak napiste a domluvime se na case

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky jsem měl ve friend listu tak 30 cet lidí a hrál jsem skoro jenom s rudym. Nicméně xbox si chce koupit teď i můj opravdu hodně dobrý kámoš , takže uvažuji taky o koupy: ) Že bych se opět proháněl ve wardhogu na halo ?:D Je to možné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau buchty. dnes mam dobrou naladu tak jsem si rekl ze bych mohl zkusit tady napsat a dat dohromady 4 - 5 lidi a zaburili by jsme halo nejak decentne tak 8-10 hodin v kuse:D to byl for ale tak hodinku ,dve by se to snad dalo. kdyz tak napiste kdy mate cas a ukazeme jim jak se to dela. pojdte do toho at tu nejsme jak kreteni, ale jako dobra halo komunita

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu