Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

Na ven se zakladji the tipy? Zajima me 1. a 3., 2. chapu :)

zkusenosti a dny ztravene u halo reach az na tu 2ku. jeste jsem nic nerozbil:D ale uz jsem o takovych slysel:)

1) vecer se tam zacinaji rozjizdet amici a sami namakanci a skoro pokazde vyfasuju nejaky 4cleny tym kde je nejmensi field marshall a sam mythic a eclipse. vcera jsem takove dostal 4x ze 4 her:D

2) pokud se nekdo nekontroluje muze byt halo docela draha hra:D

3) kdyz zacnete hrat tak prvnich par her to dava cajicky a kdyz se dari tak to tam vybira same hov*da co se asi narodili s ovladacem v ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak Halo Anniversera pobezi na dvou enginech soucasne.... a bude tak moc prepinat mezi moderni reachovskou grafikou a tou puvodni z deset let stareho CE....myslim si ze to potesi, kdyz uz to je krabicovka, tak takovou moznost ocenim......a rad si to zahraju i podruhe jako osklive :D Jinak ted jsem si znova poustel ten trile na CEA a stve me ze tam ma byt jen sedm MP map, coz mi za plnou cenu prijde dost malo....a pochybuju, ze se dockame nejakych dlc, to se snad budou radsi venovat reachi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem se dival na statistiky a vyhrali jsme 9 zapasu z 11 a ty prohrane byly tesne o 2 o 3 ale byly to zapasy co se mi nedarilo tak za to muzu trochu i ja ale meli jsme tam i hodne dobre zapasy v oslabeni proti generalum a noblum. to jsem byl spokojeny ale nekdy mi to prijde ze nacte hra a neudelas nic. hlavne v grifballu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne na to narazil na screenu v recenzi na eurogameru, ale pozdejs se to objevilo i na games.cz....kazdopadne k tomu patri i velmi vtipna veticka :)

Jeden ze clenu EDF rika Dukovi “Hey Duke I’ve got some Power Armor for you”

A duke odpovi “Power Armor is for pussies” :D

Chtel bych videt jak to rekne do oci Master Chiefovi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu