Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podtvrzena podpora kinectu v CEA ;)

http://www.zing.cz/novinky/5417/halo-combat-evolved-anniversary-s-podporou-kinectu

A zaroven omluva rudymu ze jsem se k tomu jeste nedostal, byl jsem to v utery, tos byl pryc a pak uz to byla jen nekonecna snura kaleb, kdy jsem si volny cas zprijemnoval hranim infamous (strasne navykove) a nove vysle zeldy na 3DS (srdcovka).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, přímo tak jsem to nemyslel, ale něco by s tim pořádnýho už udělat mohly, protože pokud na to budou furt vycházet hry jako za posledních pár měsíců, tak to je jako bych ti 4k vyhodil z okna, myslel jsem že to bude daleko lepší ten Kinect, ale co jsem mohl očekávat, že? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechny tyhle pohybove ovladace jsou jako delany pro pitome party hry a podobne.....a s tim jsem do toho taky sel a proto se na to doma porad prasi....ale vyvojari to uz zacinaj pouzivat a me zatim staci i to hlasove ovladani ci Forzacky headtracking a prohlizeni vozu ;) Na strileni to jeste nevidim, v Halo urcite ne, max. nejaka strelnice ale uz jen z principu pohyblivosti je to nehratelné, v tomhle ma rozhodne navrch Move....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, ale myslím, že kdyby chtěly tak se to určitě dá přizbůsobit tomu střílení :) Akorát by vývojáři měli přestat na to vyrábět samý sporty, dance a prostě takovýhle hry, kterých tam je už několik a jsou skoro úplně stejný a pustit se do nějaké pořádné střílečky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze to je strasne tezke, jak rikam neumim si predstavit jak by se resilo strileni a zaroven chozeni tak, aby to bylo hratelne, tak daleko ta technologie jeste neni.....krom toho by to bylo tak narocne ze by to ubiralo strasne na vykonu konzole takze fuj :) Kdyz si chtel s pohybovym ovladanim hrat FPS, mel sis holt koupit ten move ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim na Wii jsem hral jen kdysi davno Heroes 2 to nic moc, ale nedavno jsem zkousel demo KZ3 s Move a byl jsem velmi mile prekvapen.....kinect ma ze vsech techhle serepeticek nejmensi prepoklad pro hrani strilcek...u move (stejne jako u wii, kde to neni tak presny) mas v jedny ruce ovladac kterym miris a je to presny (zatimco ruka kde bys mel imaginarni pistoli tezko) a v druhy mas sub contoller (nunchuck) kterym ovladas pohyb.....v kinectu bys predpokladam chodil tak ze bys dupal pred televizi...jj to je realne :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč je nehrajeme i ted? Furt máme možnost a lidi furt jsou, ale když si chci s tebou nebo z někym tady z CF zahrát tak jen Matchmaking, a to mě fakt už nebaví :(

To se zeptej sebe proc ses na to vysral,bylo MW2 fakt tak dobre??

Ted uz nechcu hrat custom games chcu si udelat poradny lvl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu je vlastně ten pořádný lvl? Co tím získáš, jen nový armor, nic víc. Na Halo 3 jsem se předtím vykvajzl protože MW2 byla novinka a já jsem velkej fanda CoD, ale kdyby někdo chtěl tak Customy klidně dám, ale ted zrovna mi přišlo pár novejch her z výměny takže mám co hrát a k tomu ještě DN:F :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja mam prave taky obrovskou zasobu her a proto se k Halu uz vubec nedostanu, ale do budoucna si rad sem tam zahraju, ale bych bych rad abychom byli alespon ctyri do teamu...... costumy me neba, nechapu co na tom mas rocky.....

OPRAVA costume jsou fajn, Forge je na picu :D A dal bych rad uz ten rudyho ghosti fotbalek.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu je vlastně ten pořádný lvl? Co tím získáš, jen nový armor, nic víc. Na Halo 3 jsem se předtím vykvajzl protože MW2 byla novinka a já jsem velkej fanda CoD, ale kdyby někdo chtěl tak Customy klidně dám, ale ted zrovna mi přišlo pár novejch her z výměny takže mám co hrát a k tomu ještě DN:F :D

protoze o tom to je lvlovat.

A k cemu jsou custom games??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu