Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

nevim mě se ta cena zdá docela v pohodě :D[ne kecám zase si vyprázdnim peněženku] ale hlavně se mi líbí že to pude ovládat hlasem přes kinect např. nabijení atd.

PS: blog neumíra,uznávám že sem ale v poslední době moc xbox nehrál[kecám zase ho už dost hraju]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena neni strasna, ale ja vyprazdnim penezenku na hromadu jinych her takze tohle musi jit stranou :)

Ten kinect zas takovy odvaz neni, jsem zvedavej jak casto budes rvat radsi reload nez mackat xko....

No online jsem tee uz sakra dlouho nevidel....ale pravda ze tam jsem ted taky malo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nekd na zacatku tohohle topicu jsem i postoval to video, kdy to probehnes bez jedinyho vystrelu......neni to nic tezkyho (samozrejme to zabere nejaky cas, ale neni to nejak strasny.....jestli si dal i zbytek na legendary, tohle bys mel zvladnout taky ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu