Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Halo aneb Master Chief série, tu nic nepřebije, ani nejnovější Reach (nejnovější sice bude Combat Evolved ale tam je taky M.C.).

Jinak ty malý floodi to byli parchanti no, jinak to podle mě bylo v pohodě, a ta mise z Cortanou je nejhorší mise Halo 3...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, tahle mise me odradila od pokusu to pokorit na Legendary....

Ale je to svým způsobem mise na kterou se nezapomíná. : - )) Halo 3 má skvělou kampaň, vybavuji si tam hodně momentů , konec skvělý. A Dneska Halo: combat evolved. !!!! [h=3][/h][h=3][/h]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak xbox jsem opravdu prodal. Můžu říct, že toho nelituji. Momentálně mám doma starou verzi Jasperu , 120 gb hdd atk. Je flashlý. Moc ale nehraju, max fifu 12 . Uvažuji, že si koupím nový xbox , který bych měl čistě na MP a originálky. Zatím ale není ten podnět , proto abych to spáchal. Možná jako vánoční dárek : - D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Halo: CEA vychází dnes! A s ním i Anniversary Pack do Reache, který si zcela jistě zakoupím, a jelikož už nejsem tak dobrý jako dřív (dost mě skazilo GoW :lol:.). Tak by bylo asi nejlepší ty ajchy naboostovat, jsou tam i 3 nové k defiant packu....

A že to jsou nějaké ajchy fakt hard a lucky ajchy...

Defiant: Prevented the attacking team from touching the flag in a matchmade 1-Flag CTF game.

Defiant: Assassinated a player that just exited Armor-Lock in a matchmade game.

Defiant: Was the last surviving uninfected player in a matchmade Infection game.

Anniversary: Earned 3 headshots in a row in a matchmade game.

Anniversary: Infected 3 players in a single round in a matchmade Infection game.

Anniversary: Killed the flag carrier with a Plasma Grenade in a matchmade game.

Anniversary: Performed a Beat Down on an enemy while using the Jetpack during a matchmade game.

Anniversary: Ran over 5 people with a vehicle in a matchmade game.

Anniversary: Captured 10 skulls at once in a matchmade Headhunter game.

Anniversary: Killed an enemy with their own grenade that was stuck to you in a matchmade game.

>> http://www.xbox360achievements.org/game/halo-reach/achievements/ <<

Je to celkem 10 nových ajchů a 300GS, tudíž už do je to 1700GS v Halo: Reach celkově...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu