Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak ja osobne bych se tomu nebranil a nevidim to jako nemozne, preci jen graficky CEA nejak vyrazne jine nez HR nebude, ikdyz je pravda, ze zaklad jede na jinem enginu....kazdopadne ve vysledku ta hra na tech mapach bude vypadat asi uplne stejne v obou hrach....jen doufam, ze CEA zas nezajisti presun Halo hracu, ale zase kvuli malo mapam a moznosti mapy dokoupit i do HR o tom dost pochybuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takže DeSi, dozvěděl jsem se jednu hodně hodně zajímavou věc, ty mapy co jdou koupit do reache tedy Anniversary Map Pack, dostaneš i když si koupíš CEA ale CEA žádnej svůj multiplayer nemá (i starej CE ho neměl, jen na PC)!! Takže k CEA dostaneš kod, stáhneš si mapy do reach a mapy z Combat Evolved a tak spustíš v Reach menu.

Což pro mě znamená, na to abych si to kupoval vzlášt a pak si kupoval znova to samý + kampan, na to kašlu, co nejdříve si dojdu pro CEA, ačkoliv tahle informace co jsem napsal asi hodně lidí tady na forku sklame.

Edit: možná jsem to napsal blbě, podle toho co čtu ted tak to jede na reach enginu, to je jasný a budou to moci hrát i hráči CEA aniž by měli Reach.

Poslední edit: Je to tak že když si nemáte reach a koupíte si CEA, tak budete moc hrát ty mapy na CEA disku ale bude to tak jako kdyby jste hráli Reach, takže budete hrát i stěma hráčema co nemají CEA a koupily si jen Anniversary Map Pack.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, přesně tak, a i ti co si koupí CEA tak budou hrát normálně z Reach hráči, a jelikož Anniversary Pack stojí pro Reach 1200msp = cca 400,- Kč a hra nová CEA stojí 1000,- tak za samotnou kampan zaplatíš 600,- a k tomu máš DLC do Reache, to se podle mě i tak vyplatí.

Já asi vemu CEA hned dnes, udělám ajchy v Reachy (DLC Anniversary) a pak se vrhnu na kampan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ne, Reach matchmaking byl někdy fakt nudnej, Halo 3 byl mnohem lepší (ale to je věc názoru...).

Čekal jsem spíš něco úplně new, nebo prostě remake MP z Halo 1 na PC (CE na xku neměl MP, nebo alespon neměl online MP).

Ale sklamán nejsem, aspon si trochu zavzpomínám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Potkat forerunnery, to by bylo luxusní, ale jsem si jist že se proti ním nebude bojovat (to je snad i jasný).

Změna obleku MC mi nevadí, ale měli to nechat jak to je, přeci jenom - co na něm bylo špatného? NIC.

A proti komu bude bojovat?? Já si myslím že by mohl kosit Forerunnery. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu