Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

to nema tady cenu. to je porat dokola jak pred tim. at uz napisu jakekoliv halo tak ho tu nikdo nehraje. mozna jsem na to az moc zaujaty ale prijde mi to jako kdybych se zaregistroval na gay seznamku a nejsem teplous. tak nevim proc chodite na forum halo hraci kdyz jima nejste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vyvijí se nám to tu zajimavým směrem že? IronRudy si blázen do Hala nikdo ti to nebere ale jak vidíš ostatní to už omrzelo nebo si chtějí zahrát něco novějšího :D a co se týče že tu nikdo nechce hrát Halo 3, tak já chci. De tu hlavně o to že tohle forum ožije až vyjde Halo 4

PS: muj GT je blo9gCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak blazen to zase ne. ted posledni dobou jsem taky nemel moc casu. taky chodim do prace a jeste s kolegou davame do kupy 2 motorky. ted mam volno 9 dni tak si k tomu sednu na chvili kazdy den. to co tvrdim ja tvrdi i vice lidi. nebudu je tu jmenovat ale at uz jsem navrhoval jak byl novy reach nebo odst ,wars ted 3ku a vy nic nehrajete tak proc tu pak jste kdyz vas zadne halo nebavi. uz nevim kam jinam mam napsat nez na halo komunitu jestli si jde nekdo zahrat na hodku na 2. don ma halo az na poslednim miste za vsema moznama hrama a rocky tu porat tvrdil ze reach je nuda a ze 3ka byla nejlepsi. ja 3ku MP hral jenom chvilku proto to ted hraju. 4ku beztak taky nikdo nebude hrat jenom to tady budete rok probirat nez to vyjde

(ja jsem mel za rok a pul co mam box taky jine hry nez jen halo)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak blazen to zase ne. ted posledni dobou jsem taky nemel moc casu. taky chodim do prace a jeste s kolegou davame do kupy 2 motorky. ted mam volno 9 dni tak si k tomu sednu na chvili kazdy den. to co tvrdim ja tvrdi i vice lidi. nebudu je tu jmenovat ale at uz jsem navrhoval jak byl novy reach nebo odst ,wars ted 3ku a vy nic nehrajete tak proc tu pak jste kdyz vas zadne halo nebavi. uz nevim kam jinam mam napsat nez na halo komunitu jestli si jde nekdo zahrat na hodku na 2. don ma halo az na poslednim miste za vsema moznama hrama a rocky tu porat tvrdil ze reach je nuda a ze 3ka byla nejlepsi. ja 3ku MP hral jenom chvilku proto to ted hraju. 4ku beztak taky nikdo nebude hrat jenom to tady budete rok probirat nez to vyjde

(ja jsem mel za rok a pul co mam box taky jine hry nez jen halo)

Ja proste nevydrzim dlouho u jedne hry a vzhledem k tomu ze skoro porad kupuju neco jineho tak proste na halo nemam cas, rikej si tomu jak chces, ja se spatne kvuli tomu fakt necejtim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tvrdil že Halo 3 je dobrá a lepší hra a tvrdím to furt! Halo 3 je sakra nejlepší hra na xbox která sakra existuje a kdyby jí hráli všici ostatní jako 3-4 roky zpět tak jí nepřestanu hrát protože ty Custom Games jsou zábava snad i na deset let, a v Reachi jsou taky perfektní ale tam zase každej hraje matchmaking kvůli levelování a nějakému skillu a čas si prostě na Customy nenajde.

Bohůžel, časi ze změnily a od listopadu 2009 každej hrál jen CoD a takovéhle pecky jako Halo 3 "zmizely"...

Co se týče Halo 4, tak pokud bude dobrá (bohůžel už to neděla Bungie, tak nevim nevim) tak jí taky budu hrát jak šílenec, ale pokud to bude jako Reach, tak udělám všechny ajchy, budu to hrát max. půl roku a šmitec :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim ze to bude vesmes to same akurat tak prihodi zase nejaky novy prvek. ja bych taky hral customy ale nejsou na to lidi. nejsou lidi ani na vytvoreni 4cleneho tymu. halo 3 me nebavil Mp protoze me tam latali jak male decko. byla to moje prvni strilecka. ted uz jsem na trochu lepsi urovni a po necelem tydnu uz jsem si zvykl na citlivost tak me to celkem chytlo. dokonce se mi povedl i achievment co se mi na mojem uctu kdysi mohl tak akurat zdat v mojich zacatcich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu