Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jj, ja bych se mozna v Halo 4 vic vratil k MP Halo 3, ktery mi prisel takovy akcnejsi. rychlejsi, lehce silenejsi ale super zabavny........snad mi rozumite, MC by si tohle zaslouzil ;)

Halo 3 byl nejlepší v Customech, to bylo prostě LEGENDARY! Halo: Reach zase skvělej, až na armor lock v matchmakingu, inovace to nějaké chce, ale vůbec by mi nevadilo kdyby to bylo úplně stejné jako Halo 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted kdyz jsem hral poradneji 3ku i reach tak musim rict ze hratelne a akcne mi prijde reach lepsi. 3ka je takova stroha kdyz te nekdo prokvapi ze zadu nebo zboku tak na 90% koncis. u reache si se s toho mohl dostat. ovladani u 3ky je trochu tupejsi ale je to dost o zvyku protoze nekteri co tam strili s tou snipou nebo spartan laserem zaslouzi uznani ale kdyz maji treba na konte 15 000 zapasu tak by bylo divne kdyby to porat neumeli:) v reachi jsem byl se snipou hodne dobry, ve 3ce se trochu hledam ale uz se mi podarilo par peknych killu. jestli budu mit vitalni energii sedet cely den u pc tak udelam zase 2 videa ale ty uz budou nekde jinde nez ty prvni dva co jsem tu daval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle naprosto vsem doporucuji, naprosta pecka...

http://games.tiscali.cz/video/epicka-bitva-v-herni-machinime-halo-eye-of-the-storm-58006

Cloveku to pripomina, proc ma tak rat halo s master chiefem a novemu halu bych pral trosku vic takovehle filmovosti, naprosto neuveritelne silny a obdiv tomu cloveku co si s timhle dal tu praci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, naopak bych ubral assaultky, pro me je DMR jedna z nejlůepsich zbrani ve hrach vubec, vzdycky jsem miloval DMR Slayeri.....BR neni spatna, ale ty 4 nabojove davky mi prijdou horsi nez kulka za kulkou v DMR, ikdyz vim ze si na DMR v porovnani s BR hodne Halo veteranu stezevalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, naopak bych ubral assaultky, pro me je DMR jedna z nejlůepsich zbrani ve hrach vubec, vzdycky jsem miloval DMR Slayeri.....BR neni spatna, ale ty 4 nabojove davky mi prijdou horsi nez kulka za kulkou v DMR, ikdyz vim ze si na DMR v porovnani s BR hodne Halo veteranu stezevalo...

To já si taky stěžuju BR byla awesome, škoda že je tam nedali obě, co se týče DMR slayer modu, tak to mi moc nesedlo, to já zbožnoval SWAT, většinou jsem tam byl MVP a ty heady mi šli jako po másle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mnamy :)

halo-4-1024x576.jpg

halo-4-screenshot-1_1.png

Autori se chlubi, ze ma jit o nejlepe vypadajici hru na xbox....

No na to jsem teda zvedavy, preci jen, co si budem povidat, Halo nikdy nepatrilo co se grafiky tyce mezi spicku, ale kdo z nas to hral kvuli grafice, ze? :D

Jinak obvzlast svetlo na prvnim screenu vypada uzasne....a v 343 industries potvrdili, ze obrazky nejsou nijak vyretusovane ;)

No, uz se tesim na dalsi trailer nebo gameplay ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu