Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oh tak to je jasný, Já bych nejradši tu v pozici aka Cover Halo 3, ale spíš to bude vypadat jako z nového Hala aka Halo 4, ale to se můžem jen nekonečně dohadovat, prostě si počkáme, určitě to bude stát za to, jako VŽDY.

Btw BEHIND THE SCENES aneb první gameplay záběry a tak:

EPIC! EPIC! Bohůžel co mě na tom štve je to že to vypadá jako Reach, aneb styl toho Reache, a ještě k tomu armoru, je tam jasně vidět jak vypadá, je vcelku stejný ale světlejší a tak nějak "ztechnologizovaný" - to se mi vůbec nelíbí, jako je skvěle vypadající i ted, ale není to tak epic jako v Halo 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja mluvil o pozici MC, samozrejme ze postavicka by vypadal jak MC z Halo 4..

Jinak po shlednuti videa nemam o 343 zadne pocyhby, vypada to naramne dobre, ikdyz slova o tom, ze to bude nejlip vypadajici xboxova hra jsou podle me prehnana (nebo to je z hodne rane faze), obvzlaste nektere animace vypadali vazne "strasne" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po vcerejsim videu se hodne mluvilo o pdobnosti s CoD...

Fanousci Hala muzou doufat, ze bude co nejmensi, ovsem v Halo 4 se urcite dockame jedne pro CoD typickou vec a to perku....

Ovsem jak se doctete tady, ma jit o trosku jiny "koncept" nez v CoD...

Diky bohu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak muj nazor se asi slucuje s tim tvym, kdyz jsem psal, ze jsem doufal v navrat Halo 3 MP, osobne toho nemam nahrano na Halo 3 MP moc, venoval jsem se spis Reachi, ale Halo 3 MP mi prisel svym zpusobem zabavnejsi, ryychlejsi, dokonce i lehci :D A vyhovala mi nepritopmnost jet-packu, lock-armoru a podobneho :D

I proto jsem trochu doufal v navrat stareho Halo MP, no nechame se prekvapit stejne verim v kvalitni MP, preci jen, ten je na Halo to nejdulezitejsi :)

Mimochodem dve predstavene mapy my prisli trosku bez napadu, na prvni pohled skoro stejne, snad to byla jen nejaka pracovni verze.....nebo ze by to nejak souvisolo s onim proklamovanym "vymysleli jsme, proc proti sobe souperi modri a cerveni spartani"? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Jiste vite, ze se v novem dile melo objevit exluzivni preview na Halo 4 a po internetu uz samozrejme putuji vycuci z tohoto previe, tady je ten od zingu, s mym mensim komentarem, ktery jsem si nemohl odpustit :)

Spartan Points

Nová herní měna, za níž si budete moci nakupovat nové zbraně, brnění, ability a Spartan Ops mise.

Spartan Ops

Jedním ze stěžejních prvků multiplayeru by měla být kooperativní kampaň pro 4 hráče s názvem Spartan Ops. Jedná se o kopii podobného modu z Modern Warfare 3 a svou rozsáhlostí by nemělo Spartan Ops v ničem zaostávat za regulérní singleplayerovou kampaní.

Uz tady to zavani nemalou inpiraci, coz uz tak vyznivalo z vyvojarskeho denicku.....

Červení proti modrým

Podobně jako třeba u Assassin´s Creed má i Halo 4 pro multiplayer příběhové pozadí. Podle všeho je hra více hráčů jakýmsi tréninkem odehrávajícím se ve virtuální realitě na lodi UNSC Infinity.

Pani, ani ve snu me nenapadlo, ze kdyz se 343i pysnilo originalnim pribehovym pozadim MP, meli tim na mysli tak osviceny napad, jako trenink Spartanu ve virtualni realite :D Dalsi bod za origilnalitu...

Sprint

Sprint již nadále není samostatnou abilitou, ale je začleněn přímo do brnění a je tak k dispozici kdykoliv jej potřebujete. Dokonce jej ani nemusíte kupovat za Spartan Points.

Tohle by nemuselo byt vubec spatne, jen se bojim aby to neovlivnilo klasickou dynamiku Hala...

Forerunner Vision a staré ability

Forerunner Vision je speciální rentgenový pohled, díky kterému můžete vidět skrze zdi. Opravdu skvělá hračka pro campery, ale v reálném boji prý naprosto k ničemu.

Naštěstí se však ve čtyřce vrátí staří známí jako hologram, jetpack nebo aktivní maskování.

Samozrejme zalezi na zakomponovani, ale prohlaseni, ze je to v realnem boji k nicemu mi prijde dost zcestne, preci jen, "pruhledne zdi" dost meni pravidla hry :D

Za ability jsem docela i rad, ikdyz kdo vi jak to bude zakomponoane do hry, zda se treba budou delat vlastni loadouty ci tak, kyzdopadne kazdeho z nas asi bude nejvic zajimat (ne)návrat armor locku :D

Regicide

Multiplayerový mód, který je variací na free-for-all. Nejlepší hráč je označen jako král a s každým jeho úspěšným zabitím je na jeho hlavu vypsána vyšší odměna. Ostatní hráči pak mají samozřejmě za úkol krále zlikvidovat a odměnu si přivlastnit.

Zajimave, ikdyz to zas pro zmenu opet "smrdi" AC MP :D

Dynamický spawn zbraní

Se čtvrtým dílem skončí kempení nováčků okolo míst, kde se spawnovaly zbraně. Ty se nyní budou na mapě objevovat nahodně a z velké části půjde především o štěstí hráče.

No tak to nevim co si o tom myslet, preci jen k Halo hratelnosti patri i souboje o dobre zbrane a nutnost znalosti jejich rozlozeni po mape, tezko rict jak to bude pasovat na celkovy gameplay, minimalne to bude nezvyk :D

Nulová prodleva při respawnu

Pokud vás při hraní multiplayeru Halo 4 dostanou, pak již nemusíte čekat stanový čas, nyní se rovnou můžete stiskem jednoho tlačítka vrátit do hry. Tato funkce nahrává především méně zkušeným hráčům, kteří se mohou snadno pomstít na svých polomrtvých oponentech.

CoD again :D Ne tohle by nemuselo byt uplne spatne, ikdyz u Hala si nikdy nikdo na respawny stezovat moc nemohl :)

No uvidime jak to dopadne, pocity po tomhle infu mam dost smisene.

Clovek je rozhodne rad za inovaci serie, ale zaroven se boji, jestli to bude fungovat a jestli to nejakym zpusobem nenarusi klasickou Halo hratelnsot....

No vic se snad dozvime brzy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mi prijde,ze uz to tu nikoho nezajima pres to to sem dam ;)

"Server Verge tvrdí, že Microsoft dnes večer oznámí datum vydání pro Halo 4, které by údajně mělo vyjít 6. listopadu. K oznámení by údajně mělo dojít v talk show Conana O'Briena, což tvrdí různé zprávy na Twitteru a podle nich se nám chystá sdělit velkou novinku ohledně Halo 4. Večer snad budeme moudřejší.

"

zdroj: xboxweb.cz

Listopad by byl celkem fajn, rozhodne lepsi nez cekat az do prosince nebo nedej boze az do vanoc :) Krom toho si myslim, ze uz maji v 343 hru "skoro" hotovou, takze proc ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu