Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ono to je celkem jedno zrovna u Halo ten autoaim není nějak problémovej, a abych řekl pravdu z autoaimem se hraje celkově i lépe ale to je u každýho asi jiné, ale většině je to jedno si myslim.....

Nerekl bych, jsou lidi kterym to vadi, ja osobne mezi ne nepatrim v Halo mi to vetsinou nevadi, ikdyz jsou pripady, kdy se vztekam jelikoz mi sklouzne kvuli autoaimu zbran na jineho nepritele a nestava se to zovna zridka...urcite by mi nevadilo, kdyby ta moznost si to vypnout byla. Treba u takoveho MW mi to tak vadilo ze jsem to proste musel vypnout, tam to vypadalo vylozene blbe kdyz jste strelil uplne mimo a nepritele zabili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl bych, jsou lidi kterym to vadi, ja osobne mezi ne nepatrim v Halo mi to vetsinou nevadi, ikdyz jsou pripady, kdy se vztekam jelikoz mi sklouzne kvuli autoaimu zbran na jineho nepritele a nestava se to zovna zridka...urcite by mi nevadilo, kdyby ta moznost si to vypnout byla. Treba u takoveho MW mi to tak vadilo ze jsem to proste musel vypnout, tam to vypadalo vylozene blbe kdyz jste strelil uplne mimo a nepritele zabili...

Tak to s tebou určitě souhlasím taky zamířím na někoho a ono to zabije někoho jiného a mezitím mě tamten zabije (v halo) ale u MW mi to právě vůbec nevadilo, naopak dost to pomáhalo si myslím ale jo nějakou tu pravdu to v sobě má!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to s tebou určitě souhlasím taky zamířím na někoho a ono to zabije někoho jiného a mezitím mě tamten zabije (v halo) ale u MW mi to právě vůbec nevadilo, naopak dost to pomáhalo si myslím ale jo nějakou tu pravdu to v sobě má!

Samozrejme ze to pomahalo, ale dokonce i me to stvalo tak, ze jsem to musel vypnout. Ikdyz to tak hrali i ostatni me to MW tak hrat prislo blbe, krom toho jsem chtel zvysit svuj skill...:) Kazdopadne nechapu proc tam neni moznost volby, prece by to nebylo tak tezke to udelat, podle fora na bungie.net by to hodne lidi ocenilo a byala by tvoje vec ze te to znevyhodnuje... Na druhou stranu kvuli nekterym uskalim autoaimu vyzaduje i strileni s atuaimem jistou davku skillu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono je to spise za necele dva:) ale nejlepsi je na to opravdu grifball. nektere hry trvaly par sekund a nektere byli extra dlouhe a meli jsme prez 70

Grifball je na tohle idealni, problem je jsem si na nem pokzail naladu a statistiky jednou tak, ze se ho ted stitim hrat, chytnul jsem nejakej namakanej klan, kterej mel osahanej presne ten podivny "hammer lag" a "zneuzil toho z takovym zpusobem ze jsem odesel s k/d ratio asi 50/90, jeste ted si pamatuju jak me tyhajzlici vzdycky nalakali a jakmile jsem promachla tak se na me priritili a dorazili me, jak kdy by meli caru a videli kam az se k nim muzu priblizit, jeste ted me to strasi ve snech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straší ve snech? No lol :D To jako na tebě běhaj ve snu červení halo spartani? :D

To si pis a z kilometrove dalky me mlatej tema svejma kladivama :)

Jinak pro lidi co radi vselijake atatistiky a cisla doporucju stranku halocharts.com

Krom toho ze tam najde zebricek vsech hracu, muzete porovnavat vselijake statistiky jak s vybranimy hraci tak s prumery vsech hracu na svete a treba tak zjistit, zdali jste podprumerny ci nadprumerny hrac...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes na chvilinku sednul k halo po temer dvou tydenni pauze a nestacil jsem se divit jak rychle se to zapomina :) Stihl jsem dat jen dve hry, ale ovladani jsem moc neprivykl, skoro jak kdyz jsem hral halo poprve :) Trosku me to mrzi, protoze jsem se uz zacinal dostavat do formy a po prvotnich nezdarech se mi darilo uspesne si vylepsovat statistiky a posouvat se k one magicke hranici 1.00 K/D ratio...zitra asi budu muset trenovat..... :) Ale na druhou stranu se mi cirou nahodou konecne podarilo dostat Achievment Totaly Worth It, coz mi prisel jako jeden z nejetezsich achievmentu.......A krom toho se mi podarilo v Halo 3 nadheren granatemsejmout Banshee, takze ve vysledku docela Halo uspech, ale mirne zklamani z mych schopnosti :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grifball je na tohle idealni, problem je jsem si na nem pokzail naladu a statistiky jednou tak, ze se ho ted stitim hrat, chytnul jsem nejakej namakanej klan, kterej mel osahanej presne ten podivny "hammer lag" a "zneuzil toho z takovym zpusobem ze jsem odesel s k/d ratio asi 50/90, jeste ted si pamatuju jak me tyhajzlici vzdycky nalakali a jakmile jsem promachla tak se na me priritili a dorazili me, jak kdy by meli caru a videli kam az se k nim muzu priblizit, jeste ted me to strasi ve snech :)

to zase nemuzes tak prozivat. chytis nejake cajicky si zase zlepsis reputaci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes na chvilinku sednul k halo po temer dvou tydenni pauze a nestacil jsem se divit jak rychle se to zapomina :) Stihl jsem dat jen dve hry, ale ovladani jsem moc neprivykl, skoro jak kdyz jsem hral halo poprve :) Trosku me to mrzi, protoze jsem se uz zacinal dostavat do formy a po prvotnich nezdarech se mi darilo uspesne si vylepsovat statistiky a posouvat se k one magicke hranici 1.00 K/D ratio...zitra asi budu muset trenovat..... :) Ale na druhou stranu se mi cirou nahodou konecne podarilo dostat Achievment Totaly Worth It, coz mi prisel jako jeden z nejetezsich achievmentu.......A krom toho se mi podarilo v Halo 3 nadheren granatemsejmout Banshee, takze ve vysledku docela Halo uspech, ale mirne zklamani z mych schopnosti :(

ten totaly worth it opravdu podle mě úplně nejtěžší ajch, nikdy mi nešel dát double kill po smrti a bylo pro mě štěští když jsem dal někdy aspon 1 kill, já si myslim že ten ajch asi nikdy neudělám ... :( ale co :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten totaly worth it opravdu podle mě úplně nejtěžší ajch, nikdy mi nešel dát double kill po smrti a bylo pro mě štěští když jsem dal někdy aspon 1 kill, já si myslim že ten ajch asi nikdy neudělám ... :( ale co :D

To jsem si myslel taky, ale vcera se na me nahodou usmalo stesti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zacal hrat Halo 3, ne snad ze by me prestaval bavit Reach (ikdyz ted jsem mu pravda moc casu nevenoval...), ale chtel jsem si to vyzkouset a porovnat, protoze mnoho lidi s odstupem casu tvrdi ze halo 3 je lepsi nez Reach...Kazdopadne musim rict ze jsem byl mile prekvapen. Predevsim tim kolik je tam oproti Reach zbrani a vozidel...a take tim ze mi to prijdou jako vyrazne odlisne hry... predevsim tempem. Zajimave je, ze mi Halo 3 prijde mnohem lehci nez Reach...chybi mi tam jen ma oblibena DMR, ale proc to sem pisu....chci se zeptat co dela takova podivna modra koule, kterou vyhodite pomoci tlacitka X? Predem dik, nemam ted silu v noci to hledat a verim ze jsou tu lide co vedi co to znamena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu