Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsme dnes nahodili na uvodni strnaku medaile a me tak napada se zeptat: Jaka je vase nejcenejsi medaile, medaile ktere si nevice vyzite a jste na ni nejvice pysni? U mě je to zatim bohuzel jen "Rampage" tedy zabití 20 nepřátel v řadě...ještě teď si pamatuju tu hru na Spiru :) Jak jste na tom vy?

Zaroven zvu vsechny Halo fany na pristi utery na privitani Defiant packu...ja koupim hned v utery a kdo ucini taky a mel by chut dat tak se ke me pripojte, bylo by pekne kdybchom se sesli alespon ctyri na nejaky hezky slayre....ikdyz nejvic se tesim na BTB na Highlands :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tento tyden jsme se dostali dalsiho LASO challenge... a to konkrtne na 4 misi "Nightfall". Je to podle me zatim nejjednodusi LASO challenge, jelikoz se tato mise da "probehnout" temer bez jedineho killu. Video

. Sam jsem tento navod (tedy castecne) na legendary vyzkousel. A tento challenge taky vyzkousim, jediny problem by mohla byt cast s glitchem u forkliftu...

Jinak z dnesnich dennich challenge stoji za zminku "Linked Up with Bungie.net"...staci si provazat bungie ucet s gamertagem a pote zahrat hru v matchmakingu a za toto male usili budete bohate odmeneni 3k cR...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu to Linked Up with Bungie.net tam bylo už nejmín 1. Ale to je jedno, co se týče Defiant, už se těším akorát mě vážně štve že 1. mapa tam bude pro firefight, není těch map na firefight už dost? Docela dost na nic na to že firefight je docela kravina a moc zábavný to ani neni, jedině bych uvítal kdyby byl takovej "Firefight Forge" to by byla pecka..... Ale co nadělám, takže už jen 8. dní do Defiant takže FINISH THE FIGHT!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne taky stve ze si zapltim 3 mapy a jedna z toho bude pouze na firefight, protoze firfeght hraju minimalne, zatim jsem ho hra jen na challenge...kdyz jsme to hrali s croftem tak se to nedalo hrat jak se to sekalo :) Jinak nikdo nerika ze tam tenhle challenge nebyl, jen rikam ze je to 3k cR zadarmo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOmu se rika post, na diskuznich forech celkem normalni vec :)

Jinak podle bonuswebu konci s podporou halo reach, takze tohle bude jejich posledni map pack, bohuzel jsem ze zpravy nepochopil zda prevezme iniciativu 343 industries, ale mam pocit ze jsem nekde davno cetl ze ano, protoze by me opravdu mrzeli jen dva pridavky po sesti mapach...kdyz si vezmu kolik jich ma Halo 3....

EDIT: Tak se mi po rychlem googleni potvrdilo to co jsem si myslel... uz defiant pack neni vyvinut bungie, ale 343 industries, takze se dalsich map packu snad dockame....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je dobře, že podpora hry teď bude spadat pod 343 industries, bungie přeci jenom mají teď hodně práce na své nové hře, hoši z 343 si aspoň ještě více osahají halo a získají tak více zkušeností. Někde jsem se dočetl, že v 34trojce dokonce pracují někteří lidé přímo z bungie, kteří se podíleli i na starších halo a tím nemyslím halo wars. Takže uvidíme, co nám přinese nový tým, jaké podpory se dočkáme u reache a co přinesou do nové halo hry. Ano , někde se tam potkáme v halo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je dobře, že podpora hry teď bude spadat pod 343 industries, bungie přeci jenom mají teď hodně práce na své nové hře, hoši z 343 si aspoň ještě více osahají halo a získají tak více zkušeností. Někde jsem se dočetl, že v 34trojce dokonce pracují někteří lidé přímo z bungie, kteří se podíleli i na starších halo a tím nemyslím halo wars. Takže uvidíme, co nám přinese nový tým, jaké podpory se dočkáme u reache a co přinesou do nové halo hry. Ano , někde se tam potkáme v halo.

Myslim ze zaklady 343 jsou duleziti lide z bungie... tey lidi co maji spoustou zkusenosti s Halo, uvidime za tyden, jak moc to s Halo umi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem rikal tento tyden je LASO challenge pomerne lehky (i ja se do nej snad pustim), jelikoz se da temer bez jedineho vystrelu probehnout. Sve o tom vi i asi nejnzanmejsi osoba ceske halo aceny AkajiCZ, ktery pravidelne weekly LASO challenge plni. Tento se mu podarilo zvladnout pod pet minut.

Presne jak jsem tvrdil....jedine preoblemove misto nastava ve vychytani glitche s jesterkou, ale verim ze ani akajovi se to nepovedlo na prvni pokus....takzeto stale zkousejte, lechcich 12000 cR asi jen tak nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow ten AkajiCZ je vážně dobrej, co se týče toho challenge, ten se taky muže udělat v Coopu ne?

Muze, ale ti padem to si nepujde tak lehce jako to vysse... tohle je vylozene solovy challenge, uz se tesim az to zkusim kdyz budu mit stesti u glitche, mohlo by to vyjit hned na prvni pokus...vim ze naposled se mi ten glitch podaril asi na paty pokus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeju at se ti to povede, co se týče mě, já se toho challenge nějak neštýtim ani nebojim ale musim si na to najít čas, ted jsme z dragonem stavíme novou mapku ve forgy (ne to co si myslíš desmonde :D) a ještě to chceme doladit takže já nevim....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeju at se ti to povede, co se týče mě, já se toho challenge nějak neštýtim ani nebojim ale musim si na to najít čas, ted jsme z dragonem stavíme novou mapku ve forgy (ne to co si myslíš desmonde :D) a ještě to chceme doladit takže já nevim....

JJ taky si na to musim najit cas, od pondelka jsem jeste nemel na xbox cas, tak snad se mi to povede dnes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond, díky že si sem tohle videjko přidal, je fakt úžasný, abych pravdu řekl zaujalo mě to a koupím si to ale nějak extra natěšenej na to nejsem, ale bude to sranda a docela se těšim (ikdyž né moc), no už bych jen dodal snad to že Defiant Map Pack vychází 15.března a tedy už za 5 DNÍ !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dnes sednul k xboxu ze se pokusim ziskat ten LASO challenge. Prvni prekvapeni bylo, ze me to hodilo do hry, kde nebylo zaple blind, za coz jsem byl rad o doufal, ze kdyz to udelam, tak se mi to zapocte....Problem nakonec ani nebyl vysokozdvozny vozik, ktery se mi diky bohu podaril hned na poprve (teda ne uplne, ale stihl jsem to aniz by me zabili)...Nejvewtsi problem je, ze chovani nepratel neni vzdy stejne....jednou posila vylitne na strechu po druhy ne a vi tak nikdy nevite na cem jste...Ten samy postup muzete opakovat nekolikrat, ale vzdy s jinym vysledkem, sance ze me nezmercej v prvnim tabore byla tak 50 na 50...jestli vubec...horsi byla dalsi cast...Akaji mel nejake zahadne stesti a nikde tam nevidim elita u me byl bohuzel vzdy a ja se pres nej nemohl dostat.....granaty mi hazel rovnou pod nohy...uz mi pomalu dochazela trpelivost a rekl jsem si, ze si tech 12000 pujdu odehrat radsi do MP ale nakonec jsem pouzil jiny postup z jineho walkthrough a cele jsem to vypecen obesel, tahle taktika vysla hned asi na potreti..pak uz to byla vicemene brnkacka akorat mi neslo moc preskocit ten mustek diky kteremu obejdete dalsi stret, nakonec se ale zadirilo. V dalsim bode, kdy je potreba tise odrovnat elita plus par gruntu se mi to posralo, objevil se muj partak a zacal do vsech strilet, takze byli vsichni v pozoru....v tu chvili jsem mel chut hodit ovladac do televizi, ale nevzdal jsem to trosku jsem to prostrilel a vybehl k jesterce, nastesti se zadarilo hned napoprve....pak uz to je pohoda...pri skipovani zaverecne cutsceny jsem se trosku bal ze se nic nestane, ale je to tam muj prvni (a dost pravdepodobne i posledni) LASO challenge je uspesne za mnou, tak vam taky preji hodne zdaru, zas tak tezke to neni...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu