Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Halo CF XBL komunita


haloconsoleforum

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jen předkládam fakta tak klid jo?

To ze reknes ze to znaj skoro vsichni neni fakt ;)

2Croft: Sry za ten vcerejsek, do stredy jsem se nedostal k xboxu to byla porad jen skola, prace a feleni :) A vcera jsem se do toho konecne dostal, tu Legendary mamrozdelanou opravdu dlouho a porad se mi do toho nechtelo, ted to jedu s ochcavacim navodem a hrozne me to chytlo a uz bych to rad dojel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, já osobně mám tenhle easter rád skoro ze všech nejvíc, ale nejvíc mě pobavil ten glitch při týdením challengy, tedy LASO na nightfall jak si nasedneš do forkliftu jedeš ke dveřím a jaski je přeskočíš :D Viz.

Pěknej podvůdek, ovšem bez něho by byl LASO challenge asi nesplnitelný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tento týden opravdu týdení challenge naprd, cílem je vyhrát 50 her v multiplayer matchmakingu, to podle mě není ani lehké ani těžké ale odměna je opravdu mizerná, pouhých 7777,- to přeci mužu udělat za např. 7 her Score Attacku což je kolem jedné a pul hodiny hraní :)

Co se týče denních challengu, tak dnes opravdu jsou lehké a stojej za to

1. zabíj 120 nepřátel v firefight matchmaking - 1100 cR

2. zabíj 75 nepřátel v multiplayer matchmakingu - 2250 cR

3. dokončí 17 her v multiplayer matchmakingu - 1850 cR

4. udělej 3 double killy v jednom matchi na multiplayer matchmakingu - 1500 cR

Takže až na těch 17 her které jsou trocha časově náročné je to opravdu lehké :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty 3 double killy měl v griffbalu hned v průběhu prvního kola, a myslím že na swatu nebo na zombíkách by to taky nebyl žádný problém, těch 50 her je sice jednoduchých ale opravdu se to vyplatí za pouhých 7777 cR ? No když budu hrát z kámošem třeba po XLivu tak ten challenge dám ale že bych si zapl matchmaking a hned začal jak šílenej hrát kvuli tak malým cR, to ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty 3 double killy měl v griffbalu hned v průběhu prvního kola, a myslím že na swatu nebo na zombíkách by to taky nebyl žádný problém, těch 50 her je sice jednoduchých ale opravdu se to vyplatí za pouhých 7777 cR ? No když budu hrát z kámošem třeba po XLivu tak ten challenge dám ale že bych si zapl matchmaking a hned začal jak šílenej hrát kvuli tak malým cR, to ne :)

Tak mas na to tayden....to je skoro 7 her za den a to neni fakt mnoho...a 7777 bude jen bonusek...vem si kolik budes mit z tech 50 her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele DeSmond, nezdá se ti že v tomhle topicu si tu pár posledních stránek píšeme jen já ty a dragon? Btw: desmonde, ty myslíš snad lt.colonela ne? lieutant totiž v reachy není.

No ale ted k tomu co jsem chtěl napsat, jak jistě víte, hráč a fanda Halo: Reach xSoGx Grim vytvořil mapu modelu hrdiny z Noble teamu, Jorge viz.

Jak už jsem tu ukazoval jednu úžasnou forge mapu ze "spartanem" tak tu je další podobná, tentokrát se jedná o člena teamu noble, Jorge, tuhle mapu vytvořil hráč: xSoGx Grim

Tady dvě fotky:

http://img547.imageshack.us/img547/11/reach13657934medium.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/8529/reach13657985medium.jpg

A tady mapa samotná na stažení, fakt excelentní matroš :D

http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileDetails.aspx?fid=13657813&player=xSoGx%20Grim

Co vy na to?

UPDATE:

tak jak jsem se rozhodl že zbytek týdeního challenge udělám až zítra tak jsem se nakonec rozhodl že ho udělám dneska, a taky že jo, fakt super a k tomu lehkej challenge, do Lt Colonel Grade 3 zbýva tak 500-1000, každopádně se nemůžu dočkat ranku Commandera a helm Commando a Eva [C].

(to jsem psal já asi na 5. straně tohohle topicu)

Ted xSoGx Grim udělal i druhej model hrdiny z noble teamu, tentokrát bohůžel bez funkce a i tak je skvělý, tentokrát se jedná o Kat, místo fotek vám sem dám tohle video

je to opravdu úžasný jak udělal takovouhle velkolepou mapku, a tady si mužete onu mapu stáhnout i vy http://www.bungie.net/Stats/Reach/FileDetails.aspx?fid=14912828&player=xSoGx%20Grim, pokud chcete tak na jého stránce na bungie.net či filesharu najdete i fotky :) Zvláštní je že tenhle týpek má tolik času aby dělal takové skvělé mapy a ještě měl skvělý rank Hero (takřka už i Legend) no abych to nepsal do nového příspěvku tak to dám ještě sem,
to jsou videa takřka všech map od xSoGx Grima, mužete tam vidět např i Juna nebo Cartera, některé mapy jsou ještě postavené v Halo 3 forgi, což je ještě úžasnější protože jak jistě hráči Halo 3 vědí, forge v H3 je daleko obtížnější než v Halo Reach!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond jojo ten je vážně těžkej, nejlepší by bylo si ho vybůstit, prostě zapnout 4 controlery, pozvat ještě kámoše ze 4 controllerama a ještě někoho dalšího pokud mod vyžaduje více hráčů, no ale myslím že ten ajch není těžší jak double kill from the grave (2killy po smrti) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond jojo ten je vážně těžkej, nejlepší by bylo si ho vybůstit, prostě zapnout 4 controlery, pozvat ještě kámoše ze 4 controllerama a ještě někoho dalšího pokud mod vyžaduje více hráčů, no ale myslím že ten ajch není těžší jak double kill from the grave (2killy po smrti) :)

To sice neni, ale ten ajch uz mam, takze me ted trapi jen tenhle, nekde jsem cetl ze kdyz nekdo hral stockpile, tak se headsetem domluvil at nechaji nejdriv vzit jeden tym vsechny a pak si to prohodi....vyslo to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achievmenty z Defiant Map Packu

Return to Sender (GS 30) – úspěšně vrátit dvě vlajky v CTF

Crackin’ Skulls (GS 45) – 3 killy lebkou v jedné Oddball hře

Candy from a Baby (GS 75) – ve Stockpile: ukrást nepřáli dvě vlajky z jejich capture zóny a skórovat s nima

Fohromady tedy jen 150 G

Převzato z bungie.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první ajch primitivní, ten druhej když se dostane lebka do ruky tak jich mužeš dát klidně i 5 čí více takže také primitivní a poslední taky žadnej problém, a dohromady jen 3 ajchy a 150G to je opravdu naprd, no stejně map pack si kvuli ajchům nekupuju takže mi to zas tak nevadí ale je to opravdu málo... Ale díky za informaci....

Už abych si dnes sehnal těch 800MSP jinak si zítra defiant nezahraju :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu