Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s iso.


tomasrab

Recommended Posts

Ahoj mám psp s FW 6.20 TN-C . Chtel sem si zahrát nejakou iso hru ale nevím kám ji ulozit.. Nikde mi nenajede . Jen hry s koncovkou .CSO kdyz je ulozim do slozky ISO na pametove karte.. Chtel bych se zeptat kám ukladat ty ISO hry protoze kdys to dam do slozky iso tak mi nenajede.A do game pise ze to nepodporuje.Prosim co stim hledal sem vse mozny ale nic sem nenasel.

omlouvam se za chyby . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že ty jsi ten "inteligent" ze včerejška?

Tak tobě nemá cenu nic vysvětlovat, to je jak mluvit do čínskýho stromu...

Kdyby jses podíval na ten obrázek z mýho předhozího postu, tak vidíš, že je ta hra už v .ISO, ale otevírá se ve WinRARu a je tak už připravená na zkopírování do PSP, což je určitě i tvůj případ, ale ty to stále nechápeš a určitě si myslíš, že tam máš koncovku .RAR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze stahnu rar a nemam extrahovat a us to hohdit do iso ?:??

Ty stáhneš hru, klikneš na hru pravým tlačítkem myši a zvolíš vlastnosti, zde se podíváš jestli hra má koncovku rar - rozbalíš, pokud ma koncovku iso nebo cso tak hodíš ji už přímo do psp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu