Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Výměna grafiky v Xboxu 360??


stasaj

Otázka

Zdravím, je možné provést výměnu jen grafiky (či grafického čipu, nevím co tam je) v Xboxu 360? Mám u nějakých her problém s textrami..Např. u Fify mi to dělo to, že hráči nemají nohy nebo je černý trávník a i třeba u mafie 2 mi blikali textury...

Budu rád za každý info..Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

skusil si Title Update pre spominane hry ? nemusi to byt zrovna chyba xboxu ale chyba hry

mozes aj toto vyskusat:

Skus hru odinstalovat z HDD (odstranit) a nanovo nainstalovat/ este pred tymto skus z mechaniky to zahrat...ked aj tak to nepojde, tak asi chyba dat v orig. hre.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dashboard najnovsi? nemenil si tu Fifu nejak (zmena wave apod.) ?

no je to dobra haluz ze ti to robi :-/ mohol by si ho skusit ked tak vyreklamovat prinajhorsom (zaruka myslim 24+6 mesiacov od MFR date)

este by som na tvojom mieste asi vyskusal zobrat Xko ku kamosovi a vyskusat to na jeho telke s jeho kablami, ci nahodou niekde tam nemoze byt chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

telkou ani kabely to nebude..zkrátka nějaká chyba v grafickém čipu xka...ale nijak to neřeším..záruka už je pryč tuším..dělá to jen u té fify (2010 i 2011) pak se mi to ještě stalo u jedné hry, když jsem jel autem v tunelu, ale nevím už, co to bylo za hru...pak ještě ta mafie 2 že mi blikaly textury..ale jinak vše jede v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

na jake to mas zapojene TV? jestli na te stare CRT(nebo jak se nazyva) a navic tim kabelem co byl v baleni nebo pomoci Scart, tak velke kvality se nedockas, taky sem to mel takhle a hodne zle se to cetlo, pak sem to dal na LCD a pripojil pomoci HDMI a ten rozdil je poznat. takze skus zmenit televizi a kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ke stáří jako takovému bych se nepřiklíněl, ale určo to bude opotřebením...je to revize Japer, co se týče mě, tak u mě není nějak výjimečně využívané, ale nevím, jak u předchozího majitele...

jen jsem chtěl vědět jestli jde ta grafika vyměnit..to je vše, díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu