Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Icq


Danos

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tak mám AFKIM 3.2 (OE verze) a po každým zapnutí se mi to kousne ( musim vyndat baterku )... Nevíte v fčem to je?

tak to netušim - já mam nějakou nižší verzi(nevim jakou) a jede to v poho .... vždycky z hajzlu chytám sousedovic wifinu, tak se tam aspoň s afkimem nenudim :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
baterku radeji nevyndavej, radeji podrz 10 vterin "tlacitko" zapnuti/vypnuti.

jen pro bezpecnost tveho psp

presne, napsal bych to i cervene do topicu pro zacatecniky.. jak nekdo muze vyndaat baterii? To je jako kdyby jsi uprostred zapisu na disk v pc vyskubl pc ze zasuvky omfg.. udelal by jsi to? pokud je odpoved kladna, nech se lecit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Presne tohle uz jsem psal do nekolika topiku , jeden typek kvuli tomu i brickl , viz topik psp jako tezitko . Lidi baterka z psp se vydelavat nemusi vzdy staci tak 10-15 sec. podrzet power nahore a vypne se to , trva to dlouho , ale lepsi nez vyndavat a zandavat baterku , to delaji amateri :D

Jo a bych nebyl off topik tak musim rict ze afkim me moc nenadchl , ma trochu moc krkolomne ovladani :) aspon pro me

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu