Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novy multiMAN v1.15.00


leon1468625657

Recommended Posts

@candymann

nee multiman neni ***** to jen ty jsi blbec, ze nevis ze se musi nainstalovat BD EMU

100x se to tady resilo panove nejdriv si o tom neco prectete... Prispevek nad tebou mas odkaz...

btw lv2patch se uz jakou dobu nemusi instalovat pokud pouzivas multimana ten ho obsahuje v sobe.

prosim hod mi do SZ link na toho multaka co to ma uz v sobe dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim , ted sem instaloval multiMAN ver 1.16.12 FULL , jde me predevsim o pripojeni externiho disku s NTFS. Disk pripojim mam vytvoreni cfg podle navodu ale disk se me v multimanu pri prepnuti na ntfs podporu neukaze. Neporadite nekdo ? cfg mam 0x13fd:0x1240:1

0x152d:0x2329:1

a windows ukazuji : USB\VID_152D&PID_2329\21B100130FFF

ma jen jeden partiotion a na nem adr GAMES a v nem hry . diky za rady ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mM v1.16.12 je bug... :roll: výšel už v1.16.13 z opravou koukni na http://ps3haxcz.freeforums.org/multiman-01-16-xx-nejnov-jsi-mm-01-16-10-aktualizovano-t129.html

Tak jsem stáhl ale na co je tam tolik věcí????

viz.:

multiMAN [EBOOT_FIX].rar

multiMAN [Last Game].rar

ps3serv_GUI.rar

a jak se tyhle věci když tak používají?

:O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
icon_post_target.gif zdravim mam problemek stahnul sem MM 01.17.04 a nenajde mi hry ve slozce na externim disku vse co je na in disku vidim ale na externalu nee (pres rogero v poho)a jeste nechapu spoustenu hry s select+x a potvrdit kdyz najedu na hru tak se mi to automaticky spusti kdyz zmacku x co to ma za funkci
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu