Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP Unbrick pomocí Pandory


sedmi1468625578

Otázka

Čau, kámoš mi dal psp 2004 ať zjistím co stím je, je brickle a mám pandoru na to abych ho unbricknul.

Mám psp 1000 fat s CFW a stačí když si udělám pandoru tak že zmáčknu select a dám "make pandora batery"?

Jo a k čemu ne NAND záloha? Vím že má každé psp svoji ale když se mi nějak podělá jak to mám spravit?

A při flash se doporuřuje zazálohovat si /TM/DC8/act.dat kdybych tím flash jiné psp tak stratím přístup na PSN. Jak to mám teda udělat aby tam bylo to aby se mi to nestalo.

Díky za opadvědi adoufám že vás těmito otázkami neštvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Ano, baterka se ti tak předělá na Pandoru.

2) http://console-forum.net/tema/36256-jak-je-to-s-tou-nand

3) Si ten první act.dat zálohuj do kompu a po každým flashy ho na tý paměťovce přepiš tím zálohovaným.

E:// Tak s tímhle si nejsem úplně jistej, píše se o záloze akorát pokuď MMS byla vytvořena v PSP, když si jí vytvoříš třeba v Rains MMS Makeru tak se ti tam ten soubor vytvoří taky, ale jestli se musí/měl by taky přepisovat nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu