Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect - problém


David007

Otázka

Dneska jsem si koupil kinect tak jsem ho připojil stáhl se mi update, nastavil jsem kinect, pustil jsem hru z dvd kinect adventures, vše fungovalo v pohodě a pak najednou v průběhu hrani mě to vyhodilo chybu, že je disk špinavý, tak jsem restartoval xbox a když mi znovu naběhl tak to po mě chtělo dalši update tak jsem ho nainstaloval, pak se mi restartoval xbox, naběhlo úvodní logo a když to mělo skočit do dashbordu tak mi zůstala jenom zelená obrazovka a na kinektu mi bliká zelená kontrolka a dál se nic nedělo a ani gamepad nereagoval, tak jsem to musel vypnout natvrdo, pak jsem vytáhl kinect z usb a zapl xbox, normálně mi naběhl až do dashbordu tak jsem připojil zpátky kinect, v pravo dole se mi objevila ikonka kinectu a nápis že startuje a opět mi ztuhne celý xbox, nic nereaguje a na kinectu bliká zelená kontrolka.

Takže je mi kinect úplně na *****.

Némá prosím někdo nějakou dobrou radu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Teď jsem zjistil, že když pustím nějakou hru na kinect a počkám až si hra kinect vyžádá tak pak připojím kinect do USB a vše funguje.

Ale jakmile hru skončím a chci se vrátit do dashe tak mi xbox zamrzne. Takže mi kinect nespolupracuje s dashem.

Tak mě napadá jestli to nemůže být nějakým špatným updatem, protože když jsem updatoval tak se mi to podařilo až napotřetí, v předchozích dvou pokusech mi to vždycky vyhodilo nějakou chybu s kódem: 3151-0000-3080-0506-D000-0185.

Nevíte někdo co to znamená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kinect musí být v zadním usb když mně blikala kontrolka na něm tak se mi nahrával nový dashbord ,koukni jakej máš v xboxu, ja jsem při prvním spuštění nahrál jeden DB a při spuštění hry myslim Dance Parad. to chtělo další a nešlo mi to musel jsem se připojit na live a stahnout udpade a pak to fakalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kinect musí být v zadním usb když mně blikala kontrolka na něm tak se mi nahrával nový dashbord ,koukni jakej máš v xboxu, ja jsem při prvním spuštění nahrál jeden DB a při spuštění hry myslim Dance Parad. to chtělo další a nešlo mi to musel jsem se připojit na live a stahnout udpade a pak to fakalo

Ok, zkusím stáhnout Dance Parad. a uvidím.

Asi špatný dotaz, ale nedá se vrátit nějak zpět ten update a pak ho tam dát znovu, protože před tím mi to šlapalo v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu