Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Abgx


becks7234

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
Už je ke stazeni?? nebo je stale ve vyvoji?

už jeo asi měsíc ke stažení.ale musíš se tam zaregistrovat a mít nějaké příspěvky,zato sito pak můžeš stáhnout.ale osobně o nic nepřicháziš.když spustíš kontrolu tak v té kontrole to máš v eng..pokud dotoho chceš jít tak to udělej,toro jsem dal odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už jeo asi měsíc ke stažení.ale musíš se tam zaregistrovat a mít nějaké příspěvky,zato sito pak můžeš stáhnout.ale osobně o nic nepřicháziš.když spustíš kontrolu tak v té kontrole to máš v eng..pokud dotoho chceš jít tak to udělej,toro jsem dal odkaz

Aha no,tak na to se asi vykaslu,diky za info;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že u tohodle programu dělat češtinu a dát na ni exkluzivitu je pitomé. Návod na nastavení je tak primitivní, že to zvládne i pětileté dětsko a potom pokaždé 2x kliknout na úpravu samotného image... Na to opravdu češtinu nepotřebuju... Joo čeština do her by byla něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že u tohodle programu dělat češtinu a dát na ni exkluzivitu je pitomé. Návod na nastavení je tak primitivní, že to zvládne i pětileté dětsko a potom pokaždé 2x kliknout na úpravu samotného image... Na to opravdu češtinu nepotřebuju... Joo čeština do her by byla něco jiného...

tak ale zase natom něco vyzkoušet nevidím nic špatnýho..mě osobně nevadí eng...a každej pochopí návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu