Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

COD Black Ops


Hroch1

Recommended Posts

Jestli je to stajné jako na PC tak na 1. prestige- pro perky + 1 custom slot na zbraně+ myslim že barva na ksicht 2. prestige- nic 3. tušim že dalši custom slot na zbraň (měl by si to mít někde napsané hele) stačí si to vše projíždět a číst kolikadky se ti to unlockne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

sorry že odbočuju od tématu, ale chtěl bych se zeptat, ejslti někdo nemáte skušenosti, s hraní Zombie modu na xboxu? Jde mi o to jak by sme mohli hrát ve čtyřech? Normálne mi funguje 2 hráci na jedný obrazovce, ale slyšel sem, že kdyby sme chteli hrát 4 tak potřebujeme 4 xboxy a 4 televize.... co je na tom pravdy? Nestačilo by jen 2 xboxy a 2 televize?

Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qOOp 4 hráči na jednom xboxu nejdou (jen offline multiplayer ano) a když chcete hrát ty zombíky tak stačej 2 xboxy = 2x splitscreen = 4 hráči a nejsem si jist jestli to takhle jde i přes lan ale přes xlive to půjde určo, když si navzájem dáte invite, a příště si na to vytvoř nový topic!

edit: tak trezzor mě předběhl ale rád bych mu řekl at nečerpá z tohoto zdroje je pěkně na *****, nevyznáji se v tom, tak třeba offline jde i 4 hráči ale jen splitscreen offline, a navíc online: 6 hráčů? co je to za nesmysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

edit: tak trezzor mě předběhl ale rád bych mu řekl at nečerpá z tohoto zdroje je pěkně na *****, nevyznáji se v tom, tak třeba offline jde i 4 hráči ale jen splitscreen offline, a navíc online: 6 hráčů? co je to za nesmysl?

Osobne neviem, ale ta stranka je na Co-op hranie - prosim nezamienat s beznym multiplayerom. Ja som mu dal iba na co-op hranie, napisal som to predsa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nevíte někdo jak je řešen online split-screen v Black Ops přes Xbox Live? Je nutné mít 2 gold účty(jak je to v halo:Reach) nebo stačí jenom jeden. A když pak hraju, tak se každý připojí do svého vlastního gamer tagu, nebo bude 1 s gold účtem a vlastním jménem a druhý bude Guest bez zisku zkušeností, nebo to bude stejné jako předchozí, jenom body se budou ukládat tomu hlavnímu účtu - 2x rychlost levelování pro gold týpka?

A MW2 online-splitscreen vůbec nemá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MW2 Splitscreen online nemá vůbec a nevím co plácáš za nesmysly že u Halo: Reach potřebuješ 2 gold účty takhle to není u žádné hry, stačí jen 1 gold účet a guest, a ne tomu "hlavnímu účtu" tedy hráčovi č.1 se nebudou přičítat 2x rychlost levelování (tedy expy, body)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je nyní aktivní free gold víkend a když se zkouším připojit na internet v Halo:reach s guestem, tak to napíše, že jeden z připojených uživatelů nemá povolení ke hraní online, pokud sám, tak to de.

A teda ten Host "utře"?-ve smyslu sběru zkušeností a vytváření tříd. Nemůže to být nějaký jiný hráčský profil, který nemá přístup na gold live? Například gold účet Honza a jeden silver účet ručně vytvořený Kuba, oba dva by získávali zkušenosti podle svých dovedností a měli by vlastní gamercard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, vůbec tu nechápu jak to myslíš, je to takový zapomataný a divný skus to napsat nějak jinak, takhle to nerozluštim :D, jinak pokud se přihlasíš na halo reach z gold účtem tak si zapneš ovladač, na něm se přihlásíš jako Guest a normálně to jde, nevím co v tom máš za problém, všem to funguje, pokud tobě ne tak skus kontaktovat někoho na xbox lince v česku, ty by ti SNAD mohli pomoct, nebo přímo na officiálním XLIVE foru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Na webu jsem četl že bude black ops po dlouhé době podporovat online split screen. Jenomže v tu dobu ještě BO nebylo vydané a tak tam byly 3 možné způsoby online split-screenu:

1. Hlavní účet s goldem + guest účet, který jel pokaždé odznova, nezískával žádné zkušenosti a měl x předdefinovaných tříd, ze kterých mohl vybírat

2. Hlavní účet s goldem + guest účet, který získával zkušenosti hlavnímu účtu

3. Hlavní účet s goldem + druhý účet (s/bez goldu) který získával zkušenosti pro sebe,měl vlastní odemknuté perky, zbraně, maskování ze kterých si mohl vytvořit vlastní třídy. a tak se mohlo stát, že např. Hlavní účet mohl mít úroveň 35 a ten druhý 22.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. to je nesmysl a lež

2. to je taky nesmysl a lež

3. to je pravda, ale musel mít gold účet, nesměl mít normální účet tedy silver nebo free....

Je to tak že guest má vždy stejný level jako má v ten okamžik zrovna hlavní hráč, ten když má nahráno třeba 25361 XP tak ten guest bude mít to samý tedy 25361 XP, ale tomu hlavnímu účtu to nic nepřidává když to dělá ten guest, ten jede sám za sebe a když třeba hlavní hráč naexpí navíc třeba 50000XP a bude mít 75361XP už tak to samý nebude mít guest ale když se odhlásí a přihlásí tak už to bude mít zase stejný jako hlavní hráč tedy 75361XP Ale když guest naexpí klidně 50000XP tak hlavnímu hráčovi to nic nepřidá. Promintě kdybych napsal něco 2x v tom textu se taky nějak moc neorientuju (nechci ho číst znova :D :D)

(ty čísla jsem použil jen jako příklad)

Už to chápeš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád si nerozumíme. Radši sem dám odkaz na tu www adresu, kde je to tam rozepsané anglicky. doufám že to nebude problém.

Vše bych to chápal, až na to u toho odkazu na můj bod 3, kde píšete že by ten další účet musel mít taky gold, tzn byly by dva účty s goldem, a přesně toto jste u když jsem odkazoval na Halo: Reach vyvracel jako blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak poslední 2 věci co mi ještě mozek nebere je guest a třídy. Pod pojmem Guest myslíš jednoduše automatický Guest účet, nebo jakýkoli přihlášený účet, který nemusí mít gold a je předem vytvořen a může na něm být přihlášen hráč - ovladač už v Dashboardu.

A ten přihlášený "Guest" si může upravit třídy podle úrovně hlavního hráče s gold účtem, nebo si vůbec nemůže upravit třídu nebo smí používat tříd hlavního uživatele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu