Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s výměnou HDD


zelous11

Otázka

Zdravím,

mám asi rok PS3 a zničeho nic mi odešel hard disk, koupil jsem nový Seagate 500 GB.

Když ho dám do PS3 naběhne mi hláška,že to chce Firmware 3.56 neno starší.

Stáhnul jsem originál ze stránky playstationu, dal jsem to na USB do složky PS3 v té složce jsem udělal další složku UPDATE a do ná jsem vložil stažený soubor.Ale když zmáčknu SELECT a START zároveň asi po 1O sec.se mi objeví The date is corrupted (8002F225)

Nevěděl by jste někdo co s tím ?jsem vážně v koncích:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

A před tou výměnou jsi měl 3.56?

Pokud jsi na to updatoval když se ten firmware objevil tak máš bohužel smůlu. V tom firmwaru byla chyba která výměnu HDD neumožňovala. Tu chybu už Sony v tichosti opravilo,takže to co jsi stáhl teď už by bylo v pořádku. Postup by byl takovej, že by jsi vrátil původní HDD zpět a v recovery re-updatoval. Ale protože ten HDD máš nefunkční, nemáš způsob jak z toho ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Aha tak to je na prd a zajmalo by mě jestli by to vůbec šlo tak jak sem to myslel? Mě to prostě napadlo...

Tak pokud jsi ho měnil na 3.56, tak už jsi musel mít tu opravenou verzi, jinak by jsi dopadl stejně jako on,ale stím rozdílem že by jsi vrátil původní disk a v recovery re-updatoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sem se konečně dovolal na zákaznickou linku SONY PLAYSTATION.

A tam mi povedeli ze sou si vedomi problemu s updatem 3.56, a ze musim pockat na novy. Ze ta 3.56 uz je opravena ale nedokaze rozchodit tu spatnou verzi.

A ze 3.57 uz to dokaze. Ze nevedi kdy vyjde(tyden, mesic).

Co myslite? Pude to? Abych pravdu rekl tak jim moc neverim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak sem se konečně dovolal na zákaznickou linku SONY PLAYSTATION.

A tam mi povedeli ze sou si vedomi problemu s updatem 3.56, a ze musim pockat na novy. Ze ta 3.56 uz je opravena ale nedokaze rozchodit tu spatnou verzi.

A ze 3.57 uz to dokaze. Ze nevedi kdy vyjde(tyden, mesic).

Co myslite? Pude to? Abych pravdu rekl tak jim moc neverim.

Jo, já myslím, že půjde. Ten problém tady je a oni to musí nějak napravit

// další věc je, že kvůli jejich chybě konzoli nemůžeš používat, zeptal bych se na nějaky bolestny. Ale je to Sony, takže se na tebe nejspíš stejně vykašlou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jo, já myslím, že půjde. Ten problém tady je a oni to musí nějak napravit

// další věc je, že kvůli jejich chybě konzoli nemůžeš používat, zeptal bych se na nějaky bolestny. Ale je to Sony, takže se na tebe nejspíš stejně vykašlou

No to si myslim ze na nejaky odskodneni muzu zapomenout. A ani ho nechci. Jenom uz chci svoje Playko!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam taky isty problem s vymenou HDD, ale stym rozdielom, ze stary HDD je v poriadku, len chcem ho vymenit za vacsi, 40GB za 320GB a mam otazku....neda sa prepisat v PS3 ten stary chybny 3.56 firmware za ten upraveny?? myslim to tak ze by som stiahol novu upravenu verziu 3.56 a dal by som po pomocou flasky do PS3, ktora by mala este stale v sebe ten povodny HDD, potom spravil znovu BACKUP a postupoval dalej podla navodu pri vymene???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam taky isty problem s vymenou HDD, ale stym rozdielom, ze stary HDD je v poriadku, len chcem ho vymenit za vacsi, 40GB za 320GB a mam otazku....neda sa prepisat v PS3 ten stary chybny 3.56 firmware za ten upraveny?? myslim to tak ze by som stiahol novu upravenu verziu 3.56 a dal by som po pomocou flasky do PS3, ktora by mala este stale v sebe ten povodny HDD, potom spravil znovu BACKUP a postupoval dalej podla navodu pri vymene???

Jo, tak by to mělo jít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu