Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomalé PSP


valal

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit .... zapl jsem si PSP ... asi před 4 hodinama s nim nic nebylo ... no jakmile jsem ho zapl .. tak asi 5 sekund jelo uplně normálně ... ale pak nechápu co se stalo .. naráz se to spomalilo ... a šlo to strašně pomalu .. nwm čim to je ... pokud by někdo měl nějakou radu budu moc rád ... popřípadě mi napište prosím na ICQ 469750816 .. díky moc za jakoukoliv pomoc ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, Default! Právě co radíš ty dělá ten bordel...

Ale kulovy, meles kraviny. 333/166 Nedela bordel, naopak! Nataktuje tim CPU na nejvyssi frekvenci a pak mu pojedou vsechny hry plynule a bez lagu - treba GTA diky tomu jede o neco plynuleji.. V zadnym pripade se mu to nebude sekat - seka se to jen pri extremne malych frekvencich.. 20 MHz atd.. (ta nejnizsi, co jde v PSP nastavit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis co to placas.. Muze to bejt nataktovany i v menu.

Nemam nic proti tomu, kdyz nekdo nekomu radi, ale sere mne, kdyz nekdo rika picoviny a jeste to neni schopnej uznat.

Ted jsem si to pro jistotu jeste vyzkousel - dokonce i pri 100 MHz v XMB je to stabilni, az pri 20 MHz se to seka - pri 333 MHz samozrejme zadny problem - 333 MHz v XMB se bezne vyuziva pokud chces aby se ti o neco rychleji nacital web nebo obrazky. Rozhodne NEzpusobuje zasekavani PSP... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu