Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Games


michat

Recommended Posts

  • 1 month later...

Gta VCS, Gta LCS,God of War Chains of Olympus, God of War Ghost of Sparta, Ratchet & Clank: Size Matters, Call of Duty Roads to Victory, The Simpson's Game (pokud rozumíš anglicky docela sranda :) ), Chili Con Carnage.

Zde je velmi dobrá stránka na stahování her - doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem teď 4 měsíce PSP neměl,ale pařim MotorŠturm,FlatOut,Gran Turismo,Modnation Racers,The Simpsons Game,Ratchet A Clank:Size Matters,GoW (Oboje díly),Resistance Retribution (MP version),GTA VCS,GTA LCS,GTA CHTW,GTA 2 (PSX),Angry Birds,OpenTTD (Homebrew) a další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli hledáš něco novýho tak to co tu všichni uváděli, dodal bych možná jenom the 3rd birthday, pokud vážně nevíš tak si stáhni 101 in 1 megamix..nehrál jsem ale myslim že si v tom snad něco najdeš a jestli chceš jít i do starších titulů tak mě bavily ford street racing, star wars battlefront 2, rainbow six vegas a nebo třeba syphon filtery ;) je těžký vzpomenout si co kdy člověk hrál :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu