Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Grafika na Plazmě 106cm vs. LCD 22" ? PLS HELP!!


Danny1998CZ

Otázka

Zdravím, mám problém. Dnes jsem se rozhodl nadále neomezovat rodiče věčným trávením času u televize v obýváku a přepojil jsem tedy svou PS3 na LCD ve svém pokoji.. Je to LG Flatron, konkrétně tenhle http://www.alza.cz/lcd-displej-s-tv-tunerem-lg-flatron-m2294d-pz-d102374.htm a v obýváku máme plazmu Panasonic Viera 106cm(jedna ze starších, asi 4 roky stará) a na té je obraz úplně křišťálově čistý a na mé TV je to při propojení stejným kabelem (HDMI, pozlacený) hrůza.. Jsou více rozkostičkované hrany a i přes to že mám nastavený formát 16:9 je vidět, že "to co by mělo být kulaté je stále šišaté" (př: kola u auta, otáčkoměr atd..) Nevěděl by někdo co s tím, pro mně už je to fakt beznadějný.. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

ja osobně s konzolema a s obrazem u nic nemam moc zkušenosti, ale když nastavíš jinej poměr stran než má ta obrazovka> nediv se že je to rozmazaný. A asi bude rozdíl HD ready (720p) a fullHD (1080p) ale někde jsem čet že hry na xbox a ps3 se stejně dělaj v rozlišení max. 720p. Pokud se mýlím poučte mě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha tak to je retardovanej monitor :D tak tam dej 14:9 to se nejvíc blíži k 16:10 :D a nebo se podivej do nastavení ps3 něco tak určite musí bejt s obrazem který posílá atd. třeba to je nastavený z tý plazmy

Když dám 14:9 tak je to to samý, možná ještě horší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dyť ti píšu že by jsi měl mít na horizontálních stranach slabší černý pruhy aby se to dorovnalo do 16:9. Stejně tak jsem to měl já když jsem hrál na monitoru 16:10 ale zobrazovalo mi je to automaticky,zkus to nastavit v PS3 někde v setings-display nebo už nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle mě se mu ten celej obraz roztáhne že tam nemá žádný pruhy

No to je jasný proto mu píšu že by je tam měl mít!!! Ne že je tam má! Všichni kdo hrajou na monitoru 1680X1050 je tam maj proto nechápu že je tam ty nemáš... Zkus znovu nastavit v ps3 videooutput

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdar, jak mužete srovnavat Plazmu a LCD to snad ani nejde srovnejte si ferrari s Trabantem kolik je tam rozdilu, vždy i třeba nejhorši plazma natom bude pokažde lepe než nejake lcd i kdyby melo lcd quatronic ( nebo možna dobudoucna sixtronic) to je uplne jedno .pravda u plazmy hrozi vypaleni bodu ale u řady G a novejši od panasonicu je to už ošefovane nepatrnym a okem nespozorovatelnym posunem obrazu na panelu.ale to už se tu probiralo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdar, jak mužete srovnavat Plazmu a LCD to snad ani nejde srovnejte si ferrari s Trabantem kolik je tam rozdilu, vždy i třeba nejhorši plazma natom bude pokažde lepe než nejake lcd i kdyby melo lcd quatronic ( nebo možna dobudoucna sixtronic) to je uplne jedno .pravda u plazmy hrozi vypaleni bodu ale u řady G a novejši od panasonicu je to už ošefovane nepatrnym a okem nespozorovatelnym posunem obrazu na panelu.ale to už se tu probiralo...

Totální nesmysl! Myslíš že 4 roky stará plazma je lepší než dnešní LCD? To asi těžko! Třeba takoví LCD panely od sony jsou už dneska dotažený téměř k dokonalosti obraz mají skutečně famozní a rozhodně nejsou horší,otec si nedavno kupoval TX 50V20ES a obraz je stejnej jako na mojí LCD a hlavně LCDčka jsou příjemější pro oči...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Totální nesmysl! Myslíš že 4 roky stará plazma je lepší než dnešní LCD? To asi těžko! Třeba takoví LCD panely od sony jsou už dneska dotažený téměř k dokonalosti obraz mají skutečně famozní a rozhodně nejsou horší,otec si nedavno kupoval TX 50V20ES a obraz je stejnej jako na mojí LCD a hlavně LCDčka jsou příjemější pro oči...

mam doma oboji, tak mam jak srovnavat a u plazmy se tolik obras nerozpijí a nekostičkuje jako u lcd ok porovnej si 4 roky starou plazmu a 4 roky stare lcd a pak si porovnej novou plazmu a nove lcd -proč mysliš že lcd v obchodech vystavuji zvlašt a nemichaji je s plazmama např. elekrtoworld , datart atd....asi by to byl velice rychly vyběr co si koupit už z dalky je videt rozdíl a pokud to nepoznaš si svym způsobem ve výhodě ja mam dost citlive oči nemužu se třeba divat na DLP projektor protože me z toho boli oči a při sebemenšim pohnuti vidim svisle barevne pruhy což lidi co maj citlive oči bohužel takhle vidi obraz na DLP projektorech -jo a bryle nenosim a nepotrebuju je u očniho sem byl ted v pondeli :-) nic vezlém je to pouze nazor.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no nevim nevim kamos ma plazmu a strasne mu kostickuje a navic plazmy strasne moc zerou energii a navic jsou jak radiatory myslim si ze dnesni nejnovejsi LCD led hdmi je daleko lepsi jak plazma...a toto ti potvrdi v jakemkoliv autorizovanem obchode na TV..a navic nemuzes srovnavat vyrobky co sis koupil....vzdy srovnavej stejnou znacku a stejne parametry....nemuzes srovnavat samsung Ful HD LCD s phanasonic Ful HD plazmou nebo jinaci znacky!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no nevim nevim kamos ma plazmu a strasne mu kostickuje a navic plazmy strasne moc zerou energii a navic jsou jak radiatory myslim si ze dnesni nejnovejsi LCD led hdmi je daleko lepsi jak plazma...a toto ti potvrdi v jakemkoliv autorizovanem obchode na TV..a navic nemuzes srovnavat vyrobky co sis koupil....vzdy srovnavej stejnou znacku a stejne parametry....nemuzes srovnavat samsung Ful HD LCD s phanasonic Ful HD plazmou nebo jinaci znacky!!!!
Ale když bych si chtěl vybrat kterou, tak je přece musím srovnat, abych věděl která je lepší ne?.. :roll: PS: Opravdu myslíš že plazmy tak topí? Jsem zastánce plazmy..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

opravdu si to mislim ze to je radiator......nevim asi mas doma hicak tak to nepoznas :D ja sem zastance kvaliti obrazu a take uspora energie preci nevidelavam tolik abych platil za elektrarnu tak si spis koupim nejakou LCD led fulhd 102 panasonic nebo philips ale urcite ne plazmu od toho ja davam ruce pryc ten kdo ma hodne penizku a neboji se utracet tak at si to koupi!!! kazdeho vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu