Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Resetování dashboardu.!!!


metlaaa

Otázka

čau lidi..prosím vás,jak můžu zrušit upgrade co jsem si hodil do xboxy..nahrál se mi tam špatně a potřebuju ho tam dát znova..blbne mi kvůli tomu kinect..mám tam sice ten novej dashboard,ale kinect hlásí,že tam neni a tedy nefunguje to..potřebuju to udělat znova..takže neví někdo jak to resetovat??? díky..:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
a kdyz vymazu ten posledni update tak mi pojede CoD Black Ops?Mam flash LT+

Žádný update mazat nemusíš , jestli iso hry nemáš ošetřené v ABGX , tak to nepomůže .Když chceš spustit COD BO a máš LT + , tak stačí iso hry patchnout v ABGX verze 1.0.5. na level 3 a znova vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Promiň, moje chyba. Myslel jsem tím, že mi hry nejdou spustit, hází mi to Disk is unreadable, podobně jako před úpravou firmwaru

Tak tohle vypadá na špatně vypálené DVD . Jak starou máš vypalovačku a na jaká media vypaluješ ? Jestli máš možnost , tak zkus vypálit na jiné ( dobré ) vypalovačce . Jestli to potom půjde , tak budeš mít potvrzeno , že je to vypalovačkou a budeš si muset koupit novou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No ona zatím vypalovala všechny v pohodě, to až u těch nových to je horší (Halo reach, Fable III, atd.), zvláštní je taky, že danou hru si můžu nainstalovat na HDD, ale když ji chci spustit tak se tváří jako bych neměl LT+

Možná to bude tím,že nemáš LT+ nebo neprojíždíš hry s AP 2.5 ochranou přes abgx na level 3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ještě trochu offtopic, jsem teď na na koleji a bohužel nemam k dispozici stolní PC, nemohl by jste mě prosím někdo odkázat na to jak flashnout xbox přes notebook idealně ve windows 7, našel jsem že to jde přes Iprep, ale absolutně vůbec nic mi to neříká :( předem díky za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud máš LT+ tak by ti místo tý hlášky ("this disc is unreadable") mělo naskočit jenom černočerný černo. Pokud ti to hází tu hlášku, buďto máš poškrábaný nebo blbě vypálený dvd, vadnej laser v mechanice ale to by ti nešla žádná hra a nebo nemáš LT+. Teď k tomu OT, na win7 to jde normálně přes jungleflasher ale flash xka pomocí notesu? zapomeň, na notesu by to určitě taky nějak šlo, ale musel bys dokoupit při nejmenším PCMCIA (jestli tu zkratku jmenuju dobře) kartu. Kdyžtak tady máš něco ale výsledek nezaručuju... http://www.se7ensins.com/forums/topic/97270-how-to-flash-any-xbox-360-drive-with-a-laptop/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No jednu chvíli jsem zkoušel přidat všechny wave do složky StealthFiles, ale taky nic, jinak myslím že ten nejnovější mám, protože mi vždycky vyjede, že tam AP25 nebylo, ale bylo doplněno..... aaa tak nic, teď jsem koukl na about a mám ABGX 1.0.2, tak to jdu zkusit v tom novém, tak díky všem, jsem to ale ****** :( ale aspoň že už znám jádro problému :D

Edit: ačkoliv teď když jsem to odebíral z Windowsů, jsem to měl pod názvem ABGX 1.0.5, tak fakt nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu