Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kupuju notebook kolem 15 000 kč


parecek

Recommended Posts

Chci si koupit novej NTB.

Chci, aby mi aspoň ty 2 roky vydržel a aby zvládl nějakou tu novější hru(Mafia 2, Far Cry2) = aby měl Intel Core i3/i5, v mobilních grafikách se nevyznám, ale tipuju: čím vyšší řada, tím lepší?

Výdrž nemůžu očekávat velkou, ale aspoň 2-3 hodiny. A nejlíp tichej větrák v klidu, ale to je otázka zkušenosti s konkrétním modelem.

Nechci větší než 15"(občas ho budu přenášet).

Kolem 15 000 sem si vybral:

ACER travelmate: http://www.alza.cz/acer-travelmate-5742g-5464g64mn-d192009.htm

HP ProBook: http://www.alza.cz/hp-probook-4520s-d200714.htm

Jsou to dobrý modely? popř.: doporučíte nějakej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tom HP: četl sem různě po netu(recenze a diskuze), a stížnosti na hlučnější ventilátor byly snad jen 2-3 v diskuzi.

Asi do něj pudu, myslím, že je to dobrej poměr cena/výkon a podle recenzí je dobrá i kvalita zpracování.

EDIT: Už mám to HP na cestě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jestli MSI je good znacka nemam dobry skusenosti ale ted kdyz je dolar dole tak alien za necelych 25000 (prepocitavam kdyz ho v UK)neni az tak drahej...a ten mesic dva navic...pokud chces fakt dobry a kvalitny na 3-4 roky tak dell..:D (muj nazor,neber to zle)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně jsem měl tu možnost mít přesně tyhle dva notebooky dva týdny doma. Rozhodně je lepší Acer :),ale to HP má zase velmi příjemný desing. Zkoušel jsem Starcraft II a na Aceru to vypadalo pochopitelně lépe,ale při hraní více topil Acer. Dále co se týče toho větráčku u HP tak je to mnohem tišší než u Probooku 4510s. :) Myslím si,že budeš maximálně spokojen,ale možná budeš litovat,že si ještě takových 5tisíc nenašetřil a mohl sis koupit opravdu dobrý notes .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu