Jump to content
  • 0

Černá obrazovka

DOpatrny
 Share

Question

Ahoj. Mám problém s černou obrazovkou při startu her. Konkrétně Call of Duty - Black Ops, GTA IV. Zkoušel jsem MultiMan, Gaia, Rogero managery. V manageru si nahraju hru, vrátí mě to normálně na domovskou obrazovku, odkaď pustím hru, PS3 chvíli načítá a pak se sekne. Zůstane černá obrazovka, jediná možnost je vypnout vypínačem na konzoli.

Ale Mafia II a TDU2 mi funguje. Mafia v MultiMan, TDU2 v Rogeru.

Nevím, co s tím. Prosím, pomozte někdo :cry:. Není na to nějaký fix?

Díky

Mám CFW 3.55 Kweaw a ty tři managery

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Smaz ze slozky ten soubor permisions a vytvor novej pres Multiman mozna to pomuze a mozna ne.Ja mel problem s Killzone 2 ,proste od 3.55 me to nejelo,pak jsem smazl permisions a pouzil Multiman 1.16 a hele ono to zas jede :)

Ale hra co me fakt nejde : Apache Air ... black Screen. Pry nekomu hra jde,ale doposud z lenosti nikam eboot + param.sfo nenahral ( tomu dotycnemu diky!)

• 0
Smaz ze slozky ten soubor permisions a vytvor novej pres Multiman mozna to pomuze a mozna ne

Prosim nešlo by to trošku podrobněji Kde složku najit a jak to znova vytvořit Mám CFW 3.55 Kweaw asi tři dny a zjistil jsem že mi už nejedou hry ty co mi nejeli na 3.41 JB Rogero a Gia managery Multiman se mi nějak vyblbuje plus Fix File permisions Ebooty jsou origo stažene

Hry co mi nejedou Assassins Creed-BLES00158,Brunswick Pro Bowling-BLUS30532,Ferrari Challenge Trofeo Pirelli-BLUS30162,IL.2.Sturmovik-BLES00648

Everybodys Golf World Tour-BCES00068,Apache_Air_Assault_EUR-BLES00937,Virtua Tennis 2009-BLES-00565,

Tekken 6-BLES00635,Virtua Tennis 3-BLES00027