Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2 nebo Bulletstorm


Johny-malina

Recommended Posts

Docela dost tezky rozhodnuti..ale davam prednost bulletstorm, paradni strilecka:)

Mozna to bude tim ze uz si Bulletstorm hral...

U Bulletstormu je taky multiplayer? Né že by to byla nudná hra, dá se na ni docela vyblbnout, ale já jsem zastáncem těch pravých FPS.

Multak nemultak, je to vlastne jen hrani na body, ktere se zapisuji do online zebricku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhém rozhodování u mě zvítězilo Crysis, jelikož mulťák mě fakt nadchl a ten mulťák u Bulletstorm všichni pomluvají a mulťák je pro mě to hlavní. Už se těšim až vyjde, hrál jsem jedničku a ta byla zatím nejlepší FPS co sem kdy hrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat která z těchto stříleček je podle vás lepší, jednu z nich si koupím. Ze začátku jsem byl jednoznačně pro Crysis 2, ale demo Bulletstorm mě také zaujalo.
Hm..podle dema nemá cenu soudit celou hru.Bulletstorm je naprosto zábavná hra.Pro mě hra jara 2011.Naproti tomu Crysis vypadá dle Bety taky velmi dobře.Rozhodně bych otestoval obě hry.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu