Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc Bulletstorm


sexybaron

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Hele teď tam mam verzi DB 2.0.12611.0 a ten update přímo z tý hry mi to nevzalo, tak jsem to stáhl normálně z oficiální microsoft stránky (předpokládam, že tam je taky ten nejnovější jako obsahuje ta hra).

Nemůže ti to udělat update ze hry , když máš 12611 a ve hře je také 12611 . Ale na 12611 už ta hra jde spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele teď tam mam verzi DB 2.0.12611.0 a ten update přímo z tý hry mi to nevzalo, tak jsem to stáhl normálně z oficiální microsoft stránky (předpokládam, že tam je taky ten nejnovější jako obsahuje ta hra).

Z ktorej stranky? V ofic. je tam uz ten novsi 12625, nie?

Ved sa pozri do DB/Setting/System info, ze aky mas DB v konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam nový FLASH LT+ 1.1 a hru jsem spustil pouze jednou verze dashboardu 12611 po opětovném spuštění píše že je disk poškozen.... nelze ani instalovat na HDD .... setkal se s timhle uz nekdo?

Pokud máš vše jak píšeš , tak je to špatným DVD . Na jaké medium vypaluješ ? Zkus to znova vypálit na VERBATIM . Jestli to znova nepůjde , tak máš už špatnou vypalovačku . Jak jsi updatoval DB ? Jestli jsi patchoval hru na nižší wave a updatoval jsi z DVD , tak je update neúplný - musíš updatovat z flešky . A proč to píšeš do dvou topiců - to si myslíš , že když to napíšeš do dvou tak dostaneš rychleji odpověď a nebo co ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevěděl jsem jestli je to v dobrém topicu takze se omlouvam :) Každopádně je to vypaleno na DVD+DL a je to verbatim a všechno ostatní funguje normalně.... Novy flash jsem poridil vcera prijel domu zapnul bullestorm a v poradku jel pak jsem zksuil fable 3 ale ten bohuzel protoze jsem ho neopatchoval takze to chapu... ale bulletstorm potom najel do stavu play game a dal mne to nepusti :) a dash jsem updatoval z live primo sice nechtene ale nechal jsem to uz dojet... takze myslim ze to dashem nebude a ochrana na Bulletu s AP 2.5 neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když jsi updatoval DB z live , tak nemůžeš mít 12611 jak píšeš , ale z live se stáhne jedině nejnovější 12625 - bez něj se na live nedostaneš . Vše v xboxu máš v pořádku . Takže jedině jak už jsem ti psal . Zkusit vypálit znova - popřípadě na jiné vypalovačce. Může být , že tvá vypalovačka nevypaluje dobře a budeš si muset pořídit novou .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
muzu to spustit s BETA dashbordem?

BULLETSTORM vyžaduje DB 12611 , takže na BETA DB ho nespustíš . Když budeš updatovat DB na 12611,tak to spustíš , ale už nespustíš hry s AP25 . Takže pokud chceš aby ti šly všechny hry tak nejlepší řešení je přeflashovat na LT+ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu