Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nefunkční PSP go


Haryk

Otázka

Dobrý den

Mám asi dost velký problém, jelikož meje PSP go nejde zapnout.

Když ho chci zapnout pomocí toho čudlíku na zapínání tak se ani nerozsvítí kontrolka...prostě nic. Jediné co mi šlo bylo nabíjení a to než jsem ho dobil ta kontrolka svítila. Takže můj dotaz zní : Půjde s tím něco dělat?

Mám ho už rok a půl. Kdybych ho musel dát do servisu zjistí ty mechanici tam, že jsem na tom měl najetý TN HEN C? Děkuju za všechny odpovedi. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den

Mám asi dost velký problém, jelikož meje PSP go nejde zapnout.

Když ho chci zapnout pomocí toho čudlíku na zapínání tak se ani nerozsvítí kontrolka...prostě nic. Jediné co mi šlo bylo nabíjení a to než jsem ho dobil ta kontrolka svítila. Takže můj dotaz zní : Půjde s tím něco dělat?

Mám ho už rok a půl. Kdybych ho musel dát do servisu zjistí ty mechanici tam, že jsem na tom měl najetý TN HEN C? Děkuju za všechny odpovedi. :cry:

Hen vymaž a dej ho reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

pokud vim tak HEN se po restartu konzole vymaže, akorát musíš vyndat kartu :D, ale nejprve zkus vyndat baterku a začít nabíjet pspčko a když zkus ho zapnout nez baterky ;)

proste dáš nabíjet pspčko ale nebude v něm baterka ;) a zkus ho zapnout a kdyby to i nešlo vyndej i paměťovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

honzaik: Zajímavý styl uvažování. "Co jsem neměl/nemám, to je shitka..."

Haryk: Po vynutí se HEN smaže (z RAM) takže po zapnutí je tam zase ofw. Jediné co tam zůstane jsou soubory v interní paměti ale jelikož máš desku bricknutou tak ti tam dají novou nebo rovnou celé nové psp a nikdo nebude zkoumat co je v interní paměti. Takže ho pošli na reklamaci a vůbec to neřeš, stejně ti nic jiného nezbývá, opravit se do nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

honzaik: nic nepraktickýho na něm nevidím, po zavření je daleko menší jak klasické psp a pohodlně se vejde do kapsy, klasické psp do kapsy narveš těžko. Po otevření a hraní je psp samozřejmě větší ale myslím že to ničemu nevadí. UMD mechanika? kdo by ji v dnešní době CFW používal, kdo se má tahat s umdčka která jsou neskladná, v mechanice rachotí a navíc ještě všechno načítání trvá tisíckrát dýl jak načítání z karty. Hned odpovím na tvou další otázku, a co když má ofw na kterým ISO rozjet nejdou. Hru si prostě a jednoduše stáhne z PSN, má to rychlejš jak čekat než přijde umdčko, a navíc se může o hru dělit s 5 lidma takže taky solidně ušetší. Wifinu má doma nebo ve svým okolí skoro každej takže v tom problém taky není. K baterce se dostaneš velice stahno, sice ne tak snadno jak u klasického pspčka ale k čemu to? Baterku není nutné vyndávat a když už dodělá a chceš ji vyměnit tak prostě odšroubuješ 6 šroubků, sundáš zadní kryt a seš rovnou u baterky takže...

Haryk: Pokud dostaneš nové nebo novou základní desku tak ano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no pokud to bereš takhle pak ano, pokud máš doma 20 her na umdčkách tak je to trochu nevýhoda ale to co jsem řekl (napsal) za tím si stojím, pořád je ve všech směrech výhodnější hry stahovat (ať už z PSN nebo ISOhry) než kupovat UMDčka. btw ta konstrukce je v podstatě celkem dobře řešená, vše důležité (krom displeje z přední strany) je chráněno plechem a nakonec zabaleno do plastu. To že je vysouvací samozřejmě na nezničitelnosti nepřidá ale při běžném a i trochu drsnějším používáním se není čeho bát. GOčko toho vydrží hodně, ač se na první pohled nezdá, je to tak

edit: vysouvací mechanizmus je tvořej jenom plechem takže že bys ho zlomil na 2 půlky se bát nemusíš

každopádně už bych toto ukončil, dost bylo OT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu