Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Final Fantasy IX CZ 6.35 pro-b


StefiCZ

Otázka

Zdravim stahl jsem si FF IX primo eboot v cestine co sem uploadnul Tekken.Hra mi jela paradne az do doby kdy s partou utikate z lesa jak zachranite Garnet.Tam se mi hra zasekne skousel sem to 2x a to samo.Potom sem si zkousel z originalky vytahnout iso a nainstalovat cestinu sam ale neprisel sem na to jak.Pritom na zahranicnich forech vseci pisou ze FF IX na 6.35 pro-b funguje.Myslite ze je to cestinou?Firmwarem?Nema nekdo nejaky rady jak to zprovoznit na tomhle firmwaru?Nebo bych mel udelat DG na 5.03 a tam to zkusit s POPSEM?Diky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a taky záleží jestli jsi upravoval icony atd.protože já upravil GT2 a dal tam obrázky v blbym formátu + blbym rozlišení a nejelo to,upravil sem to jak má být a na 6.35 Pro-B jede,ale doporčuju 5.03,je 100x lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu