Jump to content

Čeština PS3 CFW 3.55 Kmeaw/PS3ITA


Hojas86
 Share

Recommended Posts

ps3xmbcz.png

Beta tester: silen.c.e

Pokud neumíte připojit PS3 přes ftp server k pc radši to ani nezkoušejte :D návod jak na FTP s PS3 tu určitě někde na foru je.

Návod:

Stáhněte a nainstalujte DevBlind

Potom stáhněte a naistalujte Package Manager 0.9 – Installer 1.1

Takže v PS3 spusťte aplikaci devblind po spuštění dejte dvakrát ano (yes) a potom kolečko vrátí vás to zpět do XMB. Teď spusťte Package Manager 0.9 – Installer 1.1 držte se podle pokynů na obrazovce třeba já dal L1+čtvereček. Package manager sem měl nainstalován ještě před tím než sem začal dělat češtinu takže je nutnost ho naistalovat zasahuje do rco souborů!. Nyní se připojte do ps3 přes ftp např multiman to umí.... v PC uvidíte navíc složku dev_blind otevřete ji a soubory s češtinou nakopírujte do vsh/resource všechno dejte přepsat. Následně Restartněte PS3. Vjeďte do system settings a system language a zvolte jazyk Svenska xD. HOTOVO

Jedná se o první verzi přeloženo cca 29% nezdá se to ps3 má strašně moc textu

Tady malá ukázka:

Download v1.0:

http://www.uloz.to/8351936/ps3-cz-by-hojas86-rar

Co se týká Bricku PS3 no stalo se mi to asi 67x a vždy sem to přes recovery opravil takže bych se moc nebál ale vše je na vaše riziko máte svoji hlavu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Maikl.kom

Ruším svůj profil tady a doufám, že mi ho smažou brzo, na tohle forum s.ru. Stejně je to tady všechno podplacený. Před nedávnem mi tady sami přepsali moje nějaký příspěvky v sekci playcentrum.cz a ti mi pak ještě spostě vyhrožovali a moderátoři? -ticho po pěšině. Pak mi přišlo, že mají vše zaplacený, ať se do nich nepletu... už to neřešim. Asi se jim snížila tržna.

Link to comment
Share on other sites

Maikl.kom

myslis ze ma nekdo za potrebi ti editovat prispevky? hod sem nejaky dukaz... s timhle forem jsem max spokojen dozvedel jsem se zde zatim vse co jsem potreboval... Rikas, ze je zde vse podplacene... omg a co? Co, nebo kdo je zde podplaceny? Hod sem nejake dukazy nez zacnes hazet spinu na toto forum ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Maikl.kom

A jakej chceš asi důkaz? Ten příspěvek kterej jsem napsal já a vedle toho ten příspěvek, na co mi to bylo přepsáno? No, ono to půjde těžko, když mi ten příspěvek nejdřív přepsali a pak rovnou vymazali.Takže když se mi to stalo, tak to někdo asi za potřebí má. A nevim proč bych si to vymýšlet, jsem krapet starší než ty a demencí netrpím. Nebudu to tady rozmazávat, jeslti chceš, napíšu ti kdo konkrétně i to téma a jeslti vám to jde, vyjeď si historii, a uvidíš že jsem tam příspěvek psal a dle IP adresy kdo ho editoval a pak vymazal. Protože mi samo hrozil BAN, radši jsem nijde nic nepsal. Dal bys ruku do ohně za všechny sponzory, membry, moderátory atd?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy