Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pls moc moc moc help!!!!!!!!!!!!!!!


varan117

Otázka

Zdar. Koupil jsem použitej assassins creed brotherhood limitovanou edici (samozdřejmě kod byl použit) a jako první jsem zapnul multiplayer a ukázalo se mi tam jestli chci hrát training tak jsem dal, že ano, pak se to chvíly načítalo a najedou se objevila tabulka kde bylo napsáno:An internal error occurred during the creation of the session a pak mě to vrátilo do multuplayerového menu. A když teť dám play now nebo když chci prostě hrát tak mi tam zase vyjede ta stejná tabulka. Ale jinak vše funguje, jen nemůžu hrát...... Nevíte co stim?!? PLS už jsem to hledal a psal snad všude a furt mi nikdo nedokázal odpovědět!!!! PLS!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no kdys to mas origosku tak nekde v manualu by si mnel mit tel. na podporu tak tam bych zkusil zavolat a kdys by byly ochotni a vedeli by o jakou chybu de tak by ti asi poslali novou

a jinak kdys hru pustis a ses pripojenej na livko tak ti to nabidne update nebo ne ? popř. udelal si naky update hry ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu