Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry na více DVD


Jobu

Recommended Posts

Ne, nepotřebuješ. Až na pár výjimek není k hraní na Xboxu HDD nutný, dá se hrát z disku. Je ovšem pravda, že se to moc nedoporučuje, vyšší hluk a větší opotřebení mechaniky.

Většina více diskových her se hraje nejdříve z disku 1, v určité fázi se disk prohodí. Jde tedy naistalovat pouze první disk, po jeho dohrání smazat a nainstalovat druhý, atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beztak musíš disky měnit, aspoň pokud nemáš JTAG. A instalace disků postupně, nebo najednou není moc velký rozdíl.

Každopádně, HDD nutně nepotřebuje. Ano, je lepší ho mít, hlavně když si bude stahovat obsah z Live!, ale nutný není.

Edit: pokud je Xbox nový, vnitřní paměť by měl mít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beztak musíš disky měnit, aspoň pokud nemáš JTAG. A instalace disků postupně, nebo najednou není moc velký rozdíl.

Každopádně, HDD nutně nepotřebuje. Ano, je lepší ho mít, hlavně když si bude stahovat obsah z Live!, ale nutný není.

Edit: pokud je Xbox nový, vnitřní paměť by měl mít.

no to máš pravdu že je víměna nutná.ale kdyby jel bez HDD tak lejzr bude postupně slábnout.stohoto se HDD doporučuje.a určitě tady 80% lidí.používá stohoto důvodu.aby si hry ukládal a HDD.pokud by si někdo chtěl ukládat obsah tak mu stačí jen MU..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc za rady...ale na sejvy jsem si obědnal kartu 512, x-box totiz jeste nemam doma a nevim jestli ma nějakou malou vnitřni pamět když nema HDD...

tak stejně kdyby sis kupoval slim.tak je tam tuším od 4gb..což je fakt málo.takže stejně by sis musel koupit větší..a nevím jestli na slim je 120gb.záleží to na tobě jinak není zač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky moc za rady...ale na sejvy jsem si obědnal kartu 512, x-box totiz jeste nemam doma a nevim jestli ma nějakou malou vnitřni pamět když nema HDD...

Za kolko si objednal pamatovu kartu 512MB??? Ved mozes pouzivat USB flashky :lol: Uz pomaly rok, co vysiel DB 9199.

http://support.microsoft.com/kb/981974/cs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale sou hry jako Forza Motorsport 3: Ultimate Collection, která obsahuje na druhém dvd hromadu bonusových aut a tratí a bez nainstalování toho dvd na disk si s těmi bonusy nezahraješ. Takže disk silně doporučuju. Navíc se ušetří mechanice a hlavně uším. Je dost podstatný rozdíl v jednom kuse poslouchat větráky a chroustání mechaniky nebo jenom ty větráky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale sou hry jako Forza Motorsport 3: Ultimate Collection, která obsahuje na druhém dvd hromadu bonusových aut a tratí a bez nainstalování toho dvd na disk si s těmi bonusy nezahraješ. Takže disk silně doporučuju. Navíc se ušetří mechanice a hlavně uším. Je dost podstatný rozdíl v jednom kuse poslouchat větráky a chroustání mechaniky nebo jenom ty větráky :)

přesně tak..no ale každej víme své..a Jobu už ví..a já jsem taky pro HDD jde hlavně o celkovou mechaniku,ale nejvíc lejzru.pro trezzora myslel jsem to v tom případě.že nainstalování jednoho,to nemusím.mám to vyzkoušené.a je jasný že to druhé je potřeba a vyměnit disky.nejsem blondýn černou botou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu