Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

tak vcera se mi znova potvrdilo co jsem si myslel uz kdyz jsem stavel ten silver sol set - ty pravdepodobnosti carvu z potvor a rewardu jsou pekna hovadina. vychazim z nasledujicich faktu:

1) Ocas tigrexe - udajne 80%, Rashovi behem nekolika tigrexu na ruzny obtiznosti nevypadl ani jeden...

2) Rathalos Ruby - u Silver Rathalose udajne pri rozbiti hlavy 4% v rewardu, pri rozbiti ocasu 5% v carvu, ja sel vcera na nej jeste pred spanim 2x a vypadly mi 2 kousky - pokazde v rewardu, jednou jsem mu katanou rozbil uplne vsechno co slo (z jednoho useklyho ocasu byl 1 slvr. rat. tail) a podruhe jsem ho ustrilel uz tim upgradlym gunlancem (silver rook tusim, prave na to jsem potreboval ten ocas) s tim, ze ocas mu zustal. Nicmene reward skoro stejnej. Podotykam ze prase jsem NEhladil.

3) Rathalos plate - vsude pisou strasne maly procenta (1%-12%) a pritom to jde vycarvit z ocasu, kdyz nahodou nedostanu tail i z normalniho rathalose u chiefa - schvalne jsem zkousel 3x po sobe a mel jsem 2x tail a 1x plate - chcu si ten silver sol udelat i pro gunnera a plate je na to potreba.

Secteno a podtrzeno, ty procenta jsou uplne nahovno, clovek to akorat musi zkouset a mit kliku. Jeste jsem si vsiml, ze kdyz chodim sam, tak mam vyssi rewardy kdyz to stihnu driv, ale to je mozna jen subjektivni pocit.

Nazdar bazar, jdu se vykoupat a pak hodim nejaky screeny ze vcerejska. Trosku je me lito Rashe, kterej mel fakt vcera smulu - Zadnej vocas, a jeste se posral urgent na HR5...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

silver rathalose dame,ale ja bych spis potreboval nejakyho rathiana...furt nemuzu nikde splasit ten rathian plate...vcerejsek se vydaril a fakt jsem necekal ze domu pojedu az 12 rozjezdem :D

s tim rashvim urgentem to bylo pekne na hovno...celkem me mrzi ze mam na svedomi dve smrti,ale ten ocas je fakt silene nebezpecnej a na tom vrchu...no skoda mluvit,ani jsem nemel sanci zdrhnout

taky je celkem na hovno ze to budeme muset delat 2x,protoze ja ten urgent uz taky potrebuju udelat

na screeny od sneye se ale fakt tesim...hlavne ta congalali prdel je povedena :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej doprdele, muze mi nekdo vysvetlit jak ten posranej plugin funguje ? tu congalalu jsem tam nenasel a ty tigrexy jo. to se nejak premazava ci co... ach jo !

Tak aspon ale neco mam...

Dual Tigrex :

screen2pm6.bmp

Shen Gaoren :

screen6hg9.bmp

Ash Lao Shan Lung :

screen4ag5.bmp

A jeden mrtvej silver Rathalos s rozsekanym xichtem :

screen1in4.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ono se to premazava...my jsme nejdriv zabili tu congalalu a pak az toho tigrexe a mezitim jsme to vypli...pak se to vzdycky zacne ukladat zas od screen1

EDIT: hmm tak jsem si myslel ze ja tu congalalu na screenu mam,ale bohuzel...taky mam jenom screen z tigrexe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoši mazec!!! zkousel sem ty rust weapons a udelal sem si jednorucak Eternal Strife kterej ma sice 126 normal dgm ale ma taky 520 dragon dmg..tak si rikam zkusim to a sel sem na tu Kushalu u chiefa (prvni elder dragon v tech snow moutains) no a jako za 15 minut sem ju uplne v klidu dal.. to se mi liiibiii

EDIT: stejne tak jako Kushala sla aji Lunastra k zemi jak pytel hoven... takze du zkusit Teostru..

EDIT2: Teostra to samy ve volcano.. v pousti sem ju nedal (utekla) coz teda nechapu..jakoby tam mela o HODNE vic zivotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rash : jj, Eternal Strife je pekna vecicka, ale cekal bych moznost jeste jednoho upgradu na modrou ostrost... hned to du zkusit na silver rathalose, ale vsude se pise ze nejslabsi je na thunder, tak nevim jestli to bude konkurence pro true devil slicera.

hm, tak s tim malym swordem mu ani za boha nemuzu odseknout vocas... no jinak opet popiram ty procenta, pac slvr ratahlos tail ma z useklyho ocasu padat udajne v 50% pripadu a me ted 3x po sobe vypadl Slvr rat. scl+ ... (delam to tak ze useknu ocas, vycarvim a necham se zabit :-) ) svine !

LOL, prave jsem dostal 2x Rathalos Ruby v rewardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurvafix, nedalo me to a zkusil jsem toho Fatalise z downloadu, jako pul hodiny jsem se drzel, pouzival na nej vsechny mozny balisty a ten bodak, ale jak zacal byt nasranej tak me 3x dal na jednu ranu.... hnus - 22:11

EDIT : jdu to zkusit s Gunlacem (silver rook) - 22:16

EDIT 2 : ani hovno.... 3 smrti po 1/4 hodine akorat hodim screeny a jdu nasrane na cigo.

Tak, ukaz co ses zac...

screen1zk2.bmp

...vojebu te balistou:

screen2nx9.bmp

...jeste dostanes bodacim kulem !

screen6vt5.bmp

...au :-(

screen19zy4.bmp

Hm tak znova s gunlancem, ted na nej spadla brana :

screen12bx3.bmp

...au :-(

screen18id8.bmp

-= THE END OF STORY =-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, vcera to bylo vyzivne, taky zasilam nejaky obrazovkostrely :

Silver Rathalos Slayers :

screen4yd9.bmp

Ash Lao's Defeat :

screen6cn3.bmp

screen7xn0.bmp

screen8wj7.bmp

screen9qo7.bmp

No a jeste po vasem odchodu jsme si s lukinem zahrali na somraky (

3x slvr rathalos metodou naber pro lukina thunderbug juice->bez do 10->usekni ocas->vycarvi->zdechni->uloz->a znovu :-)

Fakt pohled na 2 socky (Ale co, diky tomu uz mam Gun Chariot !):

screen1jl6.bmp

Pak po ceste rozjezdem domu zarval black diablos (pri foceni se do snimku pripletl genprey, to nemel delat muhuhehehe):

screen2bs0.bmp

A to je vse pratele.... a co dnes v kruskach, objevi se nekdo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Astaroth :

veci s "+" padaji povetsinou az z G-rank questu (v guildhallu u zelene zenske) a Lightcrystal se da tezit v lokaci Swamp v jeskynich. Jeste ho muzes ziskat tak, ze rozsekas palici Gypcerosovi, ale ta bazina je lehci. Kazdopadne se mrkni sem : http://www.gamefaqs.com/portable/psp/game/934395.html at nepostujes zbytecny dotazy :-)

Lovu zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vcera to bylo husty. Zejmena nase trio s Kukim a Mamuthem - vydrzeli jsme to do pul treti !! (mamuth myslim do tri).

Tak nejaky screeny:

Dead Kushala in da town (za ctvrt hodky lehla...):

screen2gb4.bmp

Dead Teostra (skoda ze nemam z ni ten horn):

screen4dh6.bmp

Tak a dem spat prece jenoum uz hrajem dost dlouho :-O

screen5ki7.bmp

Jeste na zaver bych chtel zminit ze to upgradnuty dragonwood+ padlo [Fanatic Dragonwd LS - Attack(816) Shp(Blue) Stun(240) Slot(2)] je naprosto bozi. Do vetsiny slotu jsem si dal Expert skill - celkem +15 a mam navic 25% Affinity) namisto +health kterej mam u kocek. Ta paralyza pusobi i na elder dragony a neni nad to videt Teostru jak se hezky sviji v soku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec lidi, tak sem se konecne regnul... a hadejte, kdo su...

Ano, mala napoveda - Brno, krusky... áno sem to ja:

Radim , Shadow, Gaia atd...8)

...akorat uz je tady vsechno zabrany, takze privitejte me alter ego NEZNABOH

Jo a Dr.Sney - potrebuju link na materialy pro brneni - na gamefaqu to nikde nemuzu najit...:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi je asi farmit goldenfish v forest and hills : tak 12000 za 20 minut a da se to hrat skoro jednou rukou :D(golden fish bait=firefly+snakebee larva ; sebou 5 golden fish bait , 20 firefly , 20 snakebee) Jinak prave sem nafarmil posledni carbalite ore na true devil slicer 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu