Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak zdravim vsechny parany MHF2 a jelikoz to hraju teprv chvilku, mam par dotazu. Predem diky za odpovedi...

1) delam ted ** questy u chiefa a ani za boha nemuzu zabit tu mega vopicu (Congalala tusim) jak na to ?

2) neni k tyhle hre nekde manual ?

3) jak poznam kolik dane potvore jeste zbyva zivota ?

jinak jsem z Brna, tak bych kdyztak nekdy s brnakama zaparil... piste na ICQ :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

congalala je celkem mrska,ale ver mi ze se zabit da...davej si bacha na ty jeji prdy a kdyz po tobe zacne hazet svoje...no jak to rict slusne...exkrementy :D

az bude vydechovat paru,tak si davej pozor,aby ses ji nenachomejtl pred hubu,ten plamen dost boli

taky davej pozor na jeji skoky,aby te nezavalila,a kdyz se svali na zem snaz se stat opodal,aby te ten otres neznehybnil...

to jak je potvora zranena poznas vicemene z jejiho chovani...kut ku sklopi svoje usi, kongalala zacne vydechovat paru,khezu zacne cim dal tim vic zurit

jo a vetsina monster kdyz je tesne pred smrti zacne kulhat a snazi se zdrhnout nekam kde se muzou vyspat...proto je mej vzdycky oznaceny paintballem a jednou za cas si je preznackuj,protoze paintball po case prestane fungovat

k tomu manualu,nikdejsem na nej nenarazil a ani jsem ho nehledal,ale co potrebuju se vetsinou dozvim na vsevedoucim www.gamefaqs.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za rychlou odpoved, na gamefaqs jsem si nasel dost veci uz, ale je nekde popis vsech skillu ktery bych mel "upgradovat" ? Nebo nevim co delam spatne, ale prijde mi to dost ujety kdyz stravim X hodin u neustalyho opakovani jednoho questu - bezvysledne. Jestli mam spatny vybaveni ? V te hre mi dost vadi ze porad neco nevim at uz kdy potvora zdechne, nebo jestli vubec mam na to, abych ju dal :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych jen dodal nezapomeň si z truhly vzít deodorant který použiješ když ti znemožní léčení....a pokud bys měl problem se zbraní tak já ji dal s hammerem a 2h swordkou a rohem není na ni moc dobré používat rychle slabé zbraně páč se furt pohybuje...a ještě na začátku musíš ty malé strážné gorilky odrovnat pak by tě to přišlo draho kdby tě třeba při léčení bouchly...tž Gl ještě jak psal mamuth drž si odstup když se začne ohánět tak počkej ona se unaví spadne na zem jakmile spadne přiběhni namlať jí a zase utíkej...někdy mužes použit soudek...

btw: kua proč ja nemutu byt z Brana kua fix dpc :( nebude mit nekdo cestu kolem OVy,F-M?:( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ti de o zbran tak muj dvourucak daval 432 dmg a stacilo to pri trose snahy.. pokud by sis potreboval pomoct tak si sezen naky flash bomby, past - Trap Tool + Net (spiderweb+ivy) a barelovy bomby.. a sekej do ni fakt jenom kdyz lezi na zemi.. aspon dokud mas slabsi zbrane.. jinac sem tady tak na pate strance popisoval postup na Kut Kua tak na to mrkni .. je to takovy trochu univerzalni v nakych vecech..

jinac ted si davam trochu klid.. zacal sem si delat Gun Lance, dodelavam * questy v Gathering Hall a chcu udelat vsechny Trenaly v ty skole

PANTEON psal sem ti stranku zpet o pomoc s tim rohem tak na to mrkni pls .. a teda dalsi vikend bys teda mohl dojet cooo :P

a DR.SNEY by se urcite taky rad necemu priucil :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok ok mrknu ti na ten q ale uvazuju ze si dam silne svoji jp patchovanou verzi kde mam svoje krasne itemy xD

edit: tak mi popis co mas zahrat nebo co ja bych musel prehodit na jp verzi pac eng vubec nehraju ty melodije umim jich hodne zahrat neniceni ressitance speed atk normal speed atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to Training s Khezuem.. nejdriv bych rad vedel jak se vubec hrajou rozdilny noty.. porad hraju bilou a jednou sem omylem zahral zlutou ale nevim fakt jak...

a nevim jak je to s tema notama a bonusama.. jako jestli stejny kombinace u ruznych rohu vyvolaji stejnej efekt.. proste aspon jak se to hraje a kdyztak naky univerzalni notovy kombinace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda ja nevim ,ale vlastně ty kombinace neexistujou tak ,že pomačkáš nejake "komba" jak v tekkenovi odvíjí se to od doby jakou hraješ a zautočíš aspoň tak sem to pochopil a pak od otho jak držíš roh jestli nahoře nebo za zády atd prostě odvíjí se to od toho jak dlouho hraješ a v jaké pozici ... ja už hraju 2h sword ten roh je dobry ale ta sworda se mi líbí více no:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce toho hrani na nastroj behem fightu, tak ty noty prepinat jdou, treba hraju jednu (bilou), pak zmacknu trojuhelnik+kolecko zaroven a borec machne a hraje neco jinyho, pak zas zmacknu jeden z attack buttonu a hraje jinou notu. (jestli to tu nekdo uz rikal tak sorry :-) )

Jo a kdyz jsme u toho hrani v Brne, tak primo na hlavasu (nadrazni 6 - Krusovicky bar) mam jednoho znamyho barmana v hospode, kterej ma shodou okolnosti PSP a MHF2 hraje se mnou, teda zkousime to :-D . Vzhledem k univerzalnosti umisteni tehle knajpy a stejneho smysleni obsluhy bysme se nekdy mohli domluvit na nejakou monsterhunter seanci u pivka, co rikate, brnaci ?

Tak tady je navod na hrani tech not + kombinace :

http://db.gamefaqs.com/portable/psp/file/monster_hunter_freedom_2_hunting_horn.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele muzu se zeptat o cem ta hra je?vypada docela dobre.......cet sem si recenzi v OPS2 este na 1ku ale nak sem nepochopil o co v ty hre de.......dik

Prakticky jako většina RPG máš postavu tentokrat s ní neexpiš ,ale zabijíš různé zmetky dostáváš rewardy plníš q učíš se zacházet se zbraněmi ..craftíš si nove zbraně a armor a zabijíš těžší a těžší monstra a online o ja sem teď dělal DG borcovi tak budem hrat spolu 2 mp takže luxus ... budou videa :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prakticky jako většina RPG máš postavu tentokrat s ní neexpiš ,ale zabijíš různé zmetky dostáváš rewardy plníš q učíš se zacházet se zbraněmi ..craftíš si nove zbraně a armor a zabijíš těžší a těžší monstra a online o ja sem teď dělal DG borcovi tak budem hrat spolu 2 mp takže luxus ... budou videa :)

no tak jestly je to tady na foru taky si to taky stahnu:)......jo v ty recenzi na 1 psaly ze si treba s neci kuze nebo krunyre muzes udelaz zbran,........je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jestly je to tady na foru taky si to taky stahnu:)......jo v ty recenzi na 1 psaly ze si treba s neci kuze nebo krunyre muzes udelaz zbran,........je to pravda?

Samozřejmě jak sem psal ucraftit-udělat (wow slang :D) čím těžší monstra tím lepší věci vypadnou=lepší vybavení

http://zdielanie.sk/fd/-Zk9dkmxrqhM-q7bdgyPpg/MHF2 mocný myschooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a svet je tam velkej?treba s porovnanim Gta Sa?

realtivně bych řek že je větší páč je rozdělen na několik "zemí" začínáš v sněhové nebo tak prostě pak se třeba dostaneš do jungle pak to fikneš pouští do lavových polí atp..

tady to máš pěkne s bossy a já velky Panteon sem je snad všechny sundal :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

realtivně bych řek že je větší páč je rozdělen na několik "zemí" začínáš v sněhové nebo tak prostě pak se třeba dostaneš do jungle pak to fikneš pouští do lavových polí atp..

tady to máš pěkne s bossy a já velky Panteon sem je snad všechny sundal :D

jo tak to si stahnu urcite:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu