Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Freedom 2 Tutoriál by Panteon


panteon

Recommended Posts

  • Odpovědi 3,5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak dneškem sem ukonřil q lvl****** a dělam urgent první gathering v poho 2 no asi takhle vam to popíšu 2 plesioti můj horn a já sme jim tak pokotníky když mi stojí zelený a modrý

hmmm tyhle questy uz sou proste multiplayerový ;)

tady je blazen kterej dal plesiotha na 5 ran... a ja kvuli nemu zjistil ze muzu svuj swordik taky nabijet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takové malé děcko tech plesiothu co killim ja :D ale jo solidně ja sem dneska dal khezua podobně sem přiběh žadné soudky nic jen proste roh melodie rana spadnul omračeny dal sem mu sadu zvedl se zase sme ho trefil štastně tak zase spadnul pak sem ho domlatil mi uletěl a pak par ran z milosti a bylo to páč ja khezua uplně žeru :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takové malé děcko tech plesiothu co killim ja :D ale jo solidně ja sem dneska dal khezua podobně sem přiběh žadné soudky nic jen proste roh melodie rana spadnul omračeny dal sem mu sadu zvedl se zase sme ho trefil štastně tak zase spadnul pak sem ho domlatil mi uletěl a pak par ran z milosti a bylo to páč ja khezua uplně žeru :D

tak taky udelej nejaky videjko :)

dalsi blazen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak taky udelej nejaky videjko :)

si piš teď uploaduju na edisk 32 mb video co ma 3sec :D a killim tam mamuthy :D ale uvidíte mě v plné kráse

je to zrychlené no je to krátké je to velké ale ma to kvalitu :D

http://www.edisk.cz/stahni/21400/panteon.avi_36.99MB.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PANTEON: no tos toho teda moc neukazal :D btw. to je fakt z PSP nahrany?? jaks to udelal? .. ale to brneni je z Hermitaura ne?? jinac sraz klidne o vikendu byt muze.. akorat asi bez mamutha uz no..

Zatim davam 5lv questy na pohodu..uz se tesim na takovou tu velkou chobotnicu nebo co to je :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si piš teď uploaduju na edisk 32 mb video co ma 3sec :D a killim tam mamuthy :D ale uvidíte mě v plné kráse

jinak jestli někdy naplánujete nějaky sraz o vikendu v sobotě nebo tak, tak ja to seru prostě přijedu udělám si výlet :D

je to zrychlené no je to krátké je to velké ale ma to kvalitu :D

http://www.edisk.cz/stahni/21400/panteon.avi_36.99MB.html

hele, proc je tam stejnej nick jako na gamesavu z gamefaqs? a proc tam je stejna zbroj? netaha nas tady nekdo za nos???!!!

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/934395.html - tady je ten SAVE myslim ze ten prvni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, proc je tam stejnej nick jako na gamesavu z gamefaqs? a proc tam je stejna zbroj? netaha nas tady nekdo za nos???!!!

http://www.gamefaqs.com/portable/psp/save/934395.html - tady je ten SAVE myslim ze ten prvni

zeby tam ten save nahral nekdo?:D sem to tehda jak sem hral jap verzi tak si rikam hmm zadne savy tak sem vselijak zkousel z toho jap to hodit na eng nakonec sem na to nasel nejaky program takze sem to tam hodil a uploadnul muj save zz jap verze predelany na emericky proste byl sem tak daleko ze uz bych to od znova nahral takze sem to predelal a jel sem od lvlu 4 vys a tohle je vysledek fullqsty full penize dobra zbroj..inac nick ve hre je Drak ina :D od českého Drak :D a Shaftik vam třeba potvrdí že já zásadně nedávám stejné nicky viz muj wow acc

Jinak ano video je z psp jako vždy sem musel stahnout program na ktery sem potreboval dalsi program ale vysledek ujde a az nekdy natoicm delsi video uberu framerate a bude to plynule atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel z Khezua mas pravdu :)) .. delas si Devil Slicer? :D

jinac teda dojdu.. takze v kolik tam? ve 3 nebo ve 4?..

Jak jinak :lol: uz mam gospel , taky delam blango destructor , ale dal sem blangongu a ani jede feng , nebo spis ani jedna vec potrebna k decimatoru :( :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak podle mě je khezu uplně snad nejlehčí red i normal jsou pořád stejní styl boje o čem to je když nabíjí ten bolt tak běžím k němu mlátím ho hlava nehlava když chce dát takové to uzemění stačí ho po hlavě přetáhnout...to same red u mě to je urgent quest a v něm Pink Rathian Hermitaur :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim co s tim khezu neustale mate, ja sem ho dal na prvni pokus s kusi(kus pouzivam neustale)+ 2lvl normal, na zacatku 2* ration, paintball, 4* vystrelit, uskocit utoku, nabit 3* vystrelit, vyhnout se utoku, nabit, 3* vystrelit.....takhle to delat dokud nezhebne a ani vam neubere zivot...pokud na vas neutoci ostatni. kazda zbran ma sve vyhody a nevyhody, myslel jsem si ze kopi+stit je na nic ale opak je pravdou, v training je to naprosto lehke, neustale se branit a pak po jeho utoku mu pekne vypíchat očička.:D

a to se mi na tyhle hre libi...kazda zbran ma sve vyhody nevyhody

nejvetsi problem mi delal Hermitaur(ten krab), nikdy jsem nevedel jak zautoci, jestli se na me nejdriv otoci(a jestli na nej mam vystrelit), nebo jestli na me pujde po strane...

jo a chtel jsem se zeptat... kdyz utocim na nekoho treba sekerou, seknu ho a sekera se odrazi... takhle to dela vzdy i kdyz je nabrousena...lze ho takhle zabit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u me vyhrava Tigrex, hned za nim Green Plesioth a potom ty kocky co kradou :D

HAN: ubira to aji tak.. treba Basariosa sem ani jenou normalne nesekl protoze ma tu kamennou kuzi a jenom bricho ma slaby ale to z dvourucakem trefis spatne..takze zbran se odrazela odrazela az nakonec chcipl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak s tou predpovedi nevim nevim , me zacal nabijet ty tri lightingy tak sem k nemu bezel jak vo zivot ze u ho konecne zabiju (tesne pred zabitim) a najednou se sekl a rozbleskoval se :D ale to asi dela jenom kdyz umira ... Ale taky sem ho dal na prvni pokus... resp. ja zatim dal vsechno na prvni pokus akorat blangongu sem delal asi 45 minut , protoze sem vyhazel paintbally a chodil sem naslepo po mape jak idiot zatimco ten zmrd se buhvi kde lecil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu