Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Základní dotazy ohledně XBOX 360 250GB Kinect Bundle


Ribees

Otázka

Ahoj,

Jsem začátečník (v oblasti konzolí) a mám zájem si pořídit MICROSOFT XBOX 360 250GB Kinect Bundle. K sestavě bych si rád pořídil i hru FIFA 2011.

Můžu se zeptat, zda je vhodné něco k sestavě ještě dokoupit (např. další ovladač, příp. nějaký dobíjecí modul k ovladači v sestavě)?

Jak je možné konzoli připojit k internetu (stačí WiFi nebo musí být kabel)?

Můžu např. ve hře FIFA nějak aktualizovat soupisky bez použití služby LIVE?

Předem díky všem za informace, které mi pomůžou v rozhodování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Pokud máš televizi která podporuje HD ready popř. FULL-HD tak by bylo dobré si dokoupit HDMI kabel (cca. 200 Kč). pokud nebudeš hrát hry s více lidmi na jedné konzoli tak si další ovladač dokupovat nemusíš. Existují tzv. dobíjecí moduly, ale já používám obyčejné dobíjecí baterky.

K internetu se můžeš připojit bezdrátově (Wifi) nebo drátově, záleží na tobě, verze Slim podporuje obě možnosti.

Ohledně FIFY ti neporadím, ale pokud vyjde nějáká aktulizace, tak půjde stáhnout pouze přes LIVE. BTW: Na nové konzoli můžeš hrát zadarmo přes internet 3 měsíce (3x1 měsíc)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu