Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3 Ingame video


Assassin

Recommended Posts

Proč si to dal do Xbox sekce? Tohle video je z PC...

A ma bejt? Ta hra snad vyjde i na xbox ne?

Jinak kdokoliv kdo rekne na video neco jineho nez luxusni, neuveritelny, atd. je asi hlupak. Ten ingame je neuveritelny, animacky vypadaj neuveritelne realisticky, stejne jako kopani zbrane a zvuky....jen aby na xboxu nevypadala hra moc osklive...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zatím viděl jen první trailer, a ted když jsem se kouknul na tohle tak mě to úplně maximálně přimělo to koupit, ta atmosféra toho hraní, ikdyž je to jen malé video, to je prostě úžasný. Vypadá to prostě excelentně a ze všeho nejvíc ten skvělej HUD! Pokud to tak zůstane, tak to teda chci vidět multiplayer, pokud to bude takový jak v BF2 nebo i lepší, jdu do toho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem teda zvědav zatím,co jsem viděl tak to je jen chození od dveří k dveřím a navíc stále stejné animace ..... Navíc bych chtěl takové vtrhnutí do baráku vidět v reálu :roll: okamžitě by jí asi koupil :D .... Snad to bude jinak než si zatím myslím,ale MP bude samozřejmě to nejhlavnější 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Chlape BF2 a BF:BC2 je úplně něco jiného jeden z hlavních rozdílů je že BF2 originální nebyl ani na console (jen Modern Combat) a je to už celkem stará hra, myslim že z 2005 nebo 2006 a BF:Bad Company 2 vyšla v 2010 a je i na konzole ale kdyby jsi nebyl hloupej tak si to najdeš během pár vteřin na googlu a nebo i na "youtubu" :) Ale nevim proč se ptáš ještě k tomu v blbym tématu? Tohle je na Battlefield 3 ale nevadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu