Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaká hra vydrží nejdéle zabavit?


goYEAh

Otázka

Mám teďka nově xko a mám dotaz, která hra vydrží nejdéle na hraní, jak na singl tak na mulťák. Mám sice Far Cry 2, ale to jsem včera večer, jaksi podělal, když jsem otočil xko zrovna když se to načítalo z DVD ( :wohow: ) . Díky za rady. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 72
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Halo: Reach, je tam skvělej forge, pokud najdeš i hráče na Halo 3 tak custom games tě neomrzej

Pokud chceš nějakou coopku tak třeba Dead Rising 2 či zombíky v CoD5 a Black Ops, nebo třeba Left 4 Dead 1,2

Jinak nevím jaká hra je opravdu nejzábavnější, každý má jiný vkus a někoho třeba to Halo nebaví vůbec, momentálně hraju AC:Brotherhood, dobrej příběh a multiplayer k tomu, musíš to hold odskoušet sám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Halo: Reach, je tam skvělej forge, pokud najdeš i hráče na Halo 3 tak custom games tě neomrzej

Pokud chceš nějakou coopku tak třeba Dead Rising 2 či zombíky v CoD5 a Black Ops, nebo třeba Left 4 Dead 1,2

Jinak nevím jaká hra je opravdu nejzábavnější, každý má jiný vkus a někoho třeba to Halo nebaví vůbec, momentálně hraju AC:Brotherhood, dobrej příběh a multiplayer k tomu, musíš to hold odskoušet sám :)

já doporučuju CoD MW2 i když Black ops je novější.tak MW2 podle mě je mnohem lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

becks7234 ano souhlasím black ops je jen zase okopčenina ostatně od cod4 je to furt stejnej engine, jen upravenej, novinky jsou jen mapy,zbraně,hud a kampan, MW2 je o dost lepší akorát mě to zrovna nenapadlo (treyarch neumí dělat sniperky :D :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
becks7234 ano souhlasím black ops je jen zase okopčenina ostatně od cod4 je to furt stejnej engine, jen upravenej, novinky jsou jen mapy,zbraně,hud a kampan, MW2 je o dost lepší akorát mě to zrovna nenapadlo (treyarch neumí dělat sniperky :D :D)

Jo hlavně u MW2 jsem vydržel bejt live třeba 12h..Black OPs mě moc nezaujal co se týče live.spíš jsem to hrál jako singl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Příběh dohranej za chvíli.... Mulťák neomrzí

Za mě Assassin prostě :) Hraju to sice jenom od Brotherhoodu, ale single na XXX hodin a Multiplayer hodně pecka

ti závidím..AC3 mi tady ještě furt leží..Bad Company 2 není špatnej.ale pro mě je moderní a libovka MW2..a na novej Bad Company 3 si musíme počkat ted jsem koukal kdy má vyjít 2.11.2011 už jsem nato vyděl ukázku a bude to něco jako MW2.takže jsem moc zvědavej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Urcite souhlasim s Reachem,singlac neni nejdelsi (pokud nerajes na legendary..) ale multak je zatim nejtrvnlivejsi vec co jsem na xku hral hned po tom bude asi BBC2. Assasin vydrzi dlouho skvely singl, ale multak je takovy zvlastni, urcite zajimavy, ale dlouho me neudrzel, chce to nikho s kym hrat. S Halo ne BBC2 urcite nic nezkazis.

OT: Dassmana jeste nikdo nezabanoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
singlovka je Alan Wake perfektní. Vtáhne tě do děje. Hru sem dohrál jedním dechem :)

Ale ten te moc dlouho nezabavi i s DLC nepresahne hratelnost 20 hodin, mozna ani 15....

Nejdele zabavi urcite hry s MP, okud chces investovat jen do jedne hry a aby te zabavila na dlouhou dobu, urcite hru s MP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě bych mohl určitě doporučit Just Cause 2 podle mě nejlepší freeroamovka která existuje co se týče SP her, je to tak nesmyslně neréalná gmesa a to je na ní maximálně úžasný,děj sice nic moc ale skákání z letadla na helikoptéru,... To v jiné hře nenajdeš! Fakt pecka hra a u mě má hodnocení určitě 100/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuju všem co se zapojili :) Rozhodl jsem se pro BBC2 a L4D2(s tím že tu najdu nějáké lidičky se ktetýma zahraju co-op jen tak pro srandu, či s Crashmanem95 ve split-screenu u něj nebo u mě doma). Dál našetřím na Live na rok a pak si našetřím na Reach...Děkuju moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě bych mohl určitě doporučit Just Cause 2 podle mě nejlepší freeroamovka která existuje co se týče SP her, je to tak nesmyslně neréalná gmesa a to je na ní maximálně úžasný,děj sice nic moc ale skákání z letadla na helikoptéru,... To v jiné hře nenajdeš! Fakt pecka hra a u mě má hodnocení určitě 100/100

Hrál jsem demo( vím 30 minut na takovou hru málo) ale celkem mě u toho štvalo ovládání...ale časem určitě od někoho půjčím :) Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
singlovka je Alan Wake perfektní. Vtáhne tě do děje. Hru sem dohrál jedním dechem :)

ja se u te hry tak strasne bojim, az to neni hezky! :D nekecam...

Ja zatim nejvic nahral na Forze 3 v multiplayeru ... :) Auta to je moje... :)

Druhy asi Assassins Creed (vsechny dily.... :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja se u te hry tak strasne bojim, az to neni hezky! :D nekecam...

Ja zatim nejvic nahral na Forze 3 v multiplayeru ... :) Auta to je moje... :)

Druhy asi Assassins Creed (vsechny dily.... :))

U Alan Wake? Ja jsem teda straspytel az beda (bal jsem se u bioshocku tak ze jsem ho nemohl hrat az po letech jsem se k otmu premohl) a zrovna alan wake mi teda desivy vubec nprijde, ke konci jsem se tomu az smal, pravda byl jsem trosku zhuleny, ale i tak mi to prislo spis vtipne nez strasidelne, ale atmoska paradni, jen to podle me neni zas tak moc horror...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
U Alan Wake? Ja jsem teda straspytel az beda (bal jsem se u bioshocku tak ze jsem ho nemohl hrat az po letech jsem se k otmu premohl) a zrovna alan wake mi teda desivy vubec nprijde, ke konci jsem se tomu az smal, pravda byl jsem trosku zhuleny, ale i tak mi to prislo spis vtipne nez strasidelne, ale atmoska paradni, jen to podle me neni zas tak moc horror...

Já jsem si stáhnul demo Bioshocku. Plaval jsem, vyplaval jsem, vlezl jsem do majáku a jen co se zamnou zabouchly vrata, už to bylo pryc z HDD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu