Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy.


nodobre

Recommended Posts

na PSP jsou 2 díly a dá se zahrát PSX verze (máš ji v downloadech v PSX)

1.Hra: Crysis Core:Final Fantasy doporučuji a o tom mágovy: primárně se tam mlátíš mečem ale sbíráš tam Materii a každá dělá jiný kouzlo

2.Hra: Dissidia:Final Fantasy to je mlátička (vybereš 2 postavy,mapu a mlátíte se)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

crisis core asi nema cenu hrat pokud si nehral FF7, nepochopis o cem ta hra ve skutecnosti je.

o dissidii a ostatnich spinoffech radsi ani nemluvim, to je hra pro fanousky. pokud ti ty postavy nic nerikaji tak ma ta hra polovicni appeal.

zkus nejaky 7, 8 nebo 9.

7 je cyberpunk, tradicne nejprecenovanejsi a dneska uz dost technicky zastarala (ohavna lowpoly 3d grafika, i kdyz na psp se to da), 8 je tak trochu technofantasy, asi nejpristupnejsi zapadnimu publiku (ovsem s hovadskym systemem) a 9 je steampunk, retro navrat ke starsim dilum (samozrejme v moderni grafice).

kterej dil je nejlepsi se objektivne neda rict, kazdymu se libi neco jinyho.

doporucuju kouknout se na nejaky trailery a sam si zhodnotit co by se ti asi tak nejvic libilo. ono je to stejne vetsinou tak, ze komu se libi jeden, libi se mu i ty ostatni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze na psp nejsou 2 Final Fantasy.Jeste sou tam remaky dvou puvodnich dilu Final Fantasy I a Final Fantasy II.Pokud ale nemas se serii zkusenosti a neumis anglicky bude ti to pripadat hodne hardcore a to i pres to ze byly oproti puvodnim hram o dost zlehceny.Crisis Core by te mohlo bavit ale zase pokud neznas serii minimalne 7my dil tak ti ta hra nic moc nerekne protoze 50% zazitku vychazi z nostalgie.Dissidii nema cenu hrat vubec za prve je to mlaticka a ne rpg a za druhe ten samy problem jako u ostatnich FF her na psp kdyz neznas serii a postavy nema cenu to hrat.Jeste je tam jeden hodne podareny dil remake psx hry Final Fantas Tactics War of the Lions kde se jedna skoro o puvodni hru ale s trochu pozmenenymi postavami u tohohle dilu by ale neznalost nebyla az tak hrozna ma to uzavreny dej.Ale co muzes udelat nejlepe zahrat si FF VII,VIII,IX z psx (9ty dil dokonce v cestine) to jsou vyborne hry a na psp diky malemu displeji vypadaji moc hezky i dneska.Popripade si pres nejaky emulator muzes zahrat nejaky starsi dil ale jak rikam pro vetsinu lidi je to dnes moc hardcore.Doufam ze ti to aspon trochu pomohlo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pomohlo a moc.Dakujem vsetkym za nazory a rady :D Mne ani nejde tak o ten pribeh ale skor o tu hratelnost,graficke efekty a take somarinky :D Tak este raz DAKUJEM!!! :D

na somarinky si Square-Enix potrpi (zvlast v posledni dobe na ukor hratelnosti -_-)

tyhle hry byly v dobe svyho puvodniho vydani na spicce predevsim v CGI, ktery i dneska po temer 10 letech (v pripade VIII) vypada docela dobre.

jenom upozornuju, ze kazda je tak minimalne na 50hod, spis 2x tolik kdyz budes chtit prozkoumat a ziskat opravdu vsechno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chces hratelnost tak opravdu nejlepsi volba bude VII-IX z psx.Jinak pro priste na dekovani je tu tlacitko Thanks! :)

Viem ze je vsak ho pouzivam kazdy den aspon 10-krat ;) akurat mi niekedy nejde,vlastne ist by islo ale neobjavi sa mi tam.Je tam iba vikricnik ale tlacitko thanks nie je tak preto najprv podakujem slovne a potom aj tlacitkom ;)

Tak uz som si stiahol aj Dantes Inferno a Crisis Core tak skusim a uvidim :D Ked mi Crisis Core nejak nepojde ze to nebudem vediet hrat tak pojdem od tych dielov co boli na psx :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie cez emulator moc hrat nechcem.Chcel som len cisto na psp bez emu :D Uz som si dal do psp Crisis Core a idem skusit :D Ale urcite potom vyskusam aj tie remake 1 a 2.

PS:Zas mi nejde thanks tak vam ich postupne podavam zajtra :D

EDIT: Tak grafika je tam naozaj nadherna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som si rozohral Crisis Core a je to presne to co som hladal.Akurat trochu nechapem tomu lvlovaniu.Vyhodi mi face modding a potom mam stlacit x ked nabehne nejaka tvar??Alebo ako to je?? :D

EDIT: Tak som si cital recenziu a je to naozaj tak ze lvlovanie sa deje nahodne ze vy do toho nemozte nijak zasiahnut??? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Tak som si cital recenziu a je to naozaj tak ze lvlovanie sa deje nahodne ze vy do toho nemozte nijak zasiahnut??? :/

neni to uplne nahodne... ta mechanika je dost slozita. vpodstate za kazdyho zabityho nepritele dostanes "neviditelny" expy a teprv potom kdyz dosahnes urcity hranice ("neviditelnyho levelu"), tak je % sance ze se ti vytoci lvlup. takze se neexistuje ze bys mel stesti a padaly ti porad za sebou lvlupy, pokud nemas nasbirano dost expu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Chcel by som sa opat na nieco spytat.Mam uz nahratych 13 hodin a som akurat v pasazi ked mam nazbierat tych 7 materii,vlozit ich do toho kamena a otvoria sa mi dvere.Nazbierane ich uz mam a som akurat pred tymi dveram.Ale akurat som si pozeral videa lebo som nevedel najst 7 materiu a v tomto videu:

sa tomu chlapikovi spustila modulating phase (03:06 a ako mu prehadzovalo tie hlavy,nieco mu tam hodilo a zacali sa mu tam ukazovat hlavy nejakych priser alebo co to je.A ja by som sa chcel spytat ze ako sa mu to podarilo pretoze mne sa to este ani raz nestalo.Iba parkrat mi to scervenalo a zacal sa mi medzi hlavami ukazovat aj jenesis a nasledne mi spustilo utok Apocalypse.Dakujem za radu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu