Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s updatem..


devilekcz

Otázka

Čaute, dnes jsem chtěl rozjet novou hru Assasin Creed 3, když jsem tam dal CD,spustil se update, který se po chvíli zastavil a vyskočila mi bílá tabulka s textem: Can´t read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update. Nevím co mám dělat, at tam dám jakékoliv CD pořád mi to píše tohle :( prosím poradte mi někdo, díky za odpověd

zkousel jsem update i z flešky na 9199 ale nenacte to take

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Čaute, dnes jsem chtěl rozjet novou hru Assasin Creed 3, když jsem tam dal CD,spustil se update, který se po chvíli zastavil a vyskočila mi bílá tabulka s textem: Can´t read the update from the disc. Please reinsert the disc to continue the update. Nevím co mám dělat, at tam dám jakékoliv CD pořád mi to píše tohle :( prosím poradte mi někdo, díky za odpověd

zkousel jsem update i z flešky na 9199 ale nenacte to take

Mozeme vediet, ze aky mas dashboard uz v konzole? Len sa nepytaj, ze ako to zistis! Keby predsa, tak: Setting/System info a v nom 2.0.xxx.0

A este aky mas flash?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

protože assassins creed: brotherhood má ochranu AP2.5 a tu obejdeš, pokud máš flash LT+ a ošetřené iso v abgx360 pred vypálením, nebo udělaný fígl dashem, ale vzhledem k tomu, že máš už dash 12416, tak si této šaqnce nevyužil, takže jedině nechat přeflashovat a pak KAŽDÉ ISO kontrolovat a opravovat programem ABGX 360. je tu o tom milión článků, tak pohledej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu