Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

EA SPORTS ACTIVE 2 pro PS3


leonell

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravím. Především bych chtěl poděkovat za výborný článek, který mě přesvědčil si hru objednat. Jen bych doplnil že pro PS3 verzi NENÍ potřeba kamera EyeToy ani ovladač Move. Nebyl sem si tím uplně jistý.

Bohužel se mi ale také stal problém se synchronizací čidel, jak už tu popisuje někdo výše. Senzor na levou ruku (ten s měřením tepu srdce) mi začal blikat hned po vložení baterií. Nešel vypnout přidržením tlačítka na senzoru, pouze vyndáním baterie. Po zapnutí hry nešel zesynchronizovat s konzolí. Nepomohl ani rebind. Ostatní senzory i USB reciver fungovali správně. Po vypnutí hry se ostatní senzory automaticky vypli, ale ten na levou ruku byl stále zapnutý.

Mám dojem že to může být kvůli tomu že je to ten senzor co je v krabici s hrou "vystavený" jen za tou fólí a proto bude asi nejnáchylnější k poškození při neopatrné manipulaci s krabicí. Řešil ste někdo podobný problém? Blikal vám senzor hned po vložení baterek?

Nejpíš to budu řešit reklamací a budu doufat, že ji vyřídí kladně. Ale i tak mě štve to čekání, protože sem se na hru těšil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

ahoj, mohl by mi někdo pomoct. Dneska jsem spustil hru na PS3, vytvořil jsem profil a zvolil program. Ale když dam ve hře workout calendar, tak se mi v tom kalendáři zobrazí pouze první a poslední den programu, ale ty dny mezitim, co bych měl cvičit, tak je mam jako rest day. Máte to taky nebo to je věc na reklamaci. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu