Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zrušení kreditní karty


Predator5552

Recommended Posts

Ahoj.

Hele mám problém.

Včera jsem po dlouhé době zapnul xbox a zjistil jsem že už nemám Gold.

Jelikož jsem chtěl hrát hned multi tak jsem zvolil koupi účtu přes kreditku.

V minulosti jsem vždy kupoval kupony.

Ale rád bych věděl jak se dá ze systému microsoftu vymazat ta kreditka (číslo, údaje atd)

a jak se vypne automatická obnova Gold účtu.

Mám CZ účet. Moc dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

vymazat se nedá a vypnout automatickou obnovu můžeš pouze přes telefon na podpoře.Je to svinstvo,ale je to tak.Při každém dobití z kreditky budeme muset zavolat na podporu,at vypnou automatické obnoveni.

Nejdůležitější je zapamatovat si kontrolní otázku,budou se Tě na ni ptát..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jak říkám Gold jsem kupoval před cca 3 dny. Te´d jsem to zkusil znovu a píše to (Tento způsob platby nelze momentálně odebrat. Přejděte na stránku Informace o způsobu platby, kde naleznete služby, které s ním souvisejí.

Takže fakt musím zavolat na Microsoft?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jak říkám Gold jsem kupoval před cca 3 dny. Te´d jsem to zkusil znovu a píše to (Tento způsob platby nelze momentálně odebrat. Přejděte na stránku Informace o způsobu platby, kde naleznete služby, které s ním souvisejí.

Takže fakt musím zavolat na Microsoft?

jak jsem uz psal jde zrusit, ale az po skonceni clenstvi taky si musis zrusit automaticky obnoveni zlateho clenstvi. resil jsem to pred 14 dny

edit: takze zavolat tam musis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platím kartou denně. Proto platby potřebuji.

Nicméně problém jsem vyřešil. Po zavolání na Microsoft (kde to jako vždy vzala ukrajinka nebo ruska nebo co já vím) a zrušení auto obnovení gold účtu po 10 minutách komunikace. Poté jde již karta odebrat.

Již několik měsíců mě microsoft pěkně štve. A tohle byla poslední kapka.

Už se začínají chovat jako podvodníci. Přihlásit kartu lze jedním klikem ale o zrušení musím prosit jako d....!

Takže jsem dnes zakoupil Playstation 3 a s Xbox 360 končím.

Xbox mám již od okamžiku kdy vyšel kupoval jsem premium za 13999Kč nebo tak nějak takže mě to mrzí, ale co si poslední dobou Microsoft troufá dělat je vrchol.

Xbox 360 dám segře nebo tak.

Díky za reakce na tohle téma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu