Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fifa11 a duchove


drga

Otázka

Zdravim. Fifu 11 hraju od sameho vydani a do ted nemohu jen chvalit co se tyka hratelnosti,grafiky atd. Pred par dny jsem aktualizoval svoji konzoli prex xbox live. Samo se me to zeptalo zda chci aktualizovat,tak proc ne. Pote jsem pustil Fifu a po chvili hrani jsem zjistil ci uvidel,ze hraci maji duchy. Respektive ze pri behu ci prudka zmena smeru je viditelny duch hrace ci rozmazanost. Pokud hrac stoji, tak nic. Dalsi zahada je, ze tyto duchy jde videt pouze u hracu s cervene tmavymi dresy a u hracu tmave pleti. Tam se rozmazava i plet. A to pouze u kamery teleobjektiv. Dale pri nastupu hracu z utrob stadionu lze videt tahnouci se duchy a je jedno jaka je barva dresu a pleti. Nechapu to. Dela to jen fifa. Ostatni hry jdou bez problemu. Kazi to pozitek ze hry. Zkousel sem jinou tv. Tv to rozhodne nebude, jelikoz ten samy obrazek. Volal sem na podporu EA a tam me rekli, ze mam hru odinstalovat a hra z dvd. Ten samy obrazek. Znovu nainstaluju a opet to same. Uz nevim co delat. Mate s tim nekdo nejakou zkusenost? Ci co delat? Mam podezreni na tu aktualizaci, ale zase me neni jasne, proc to dela jen u fotbalu. Jinak menu a jine je nadherny obraz bez duchu a jinych nesrovnalosti. TV mam 101 uhl. a full hd. Konzole je nastavena na 1080p - 1920x1080 60hz. Predem dekuji za reakci ci rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tahle hra je od EA a je úplně plná bugů, vůbec se tomu nedivím. Ale když tvrdíš, že TV to není. XBOXem také určitě ne, protože ti jiné hry jdou v poho. Podle mého je to 100% nějaký problém přímo ve fifě, pochybuji o tom, že budě něco s DVD, přijde mi to jako nesmysl. Ale rozhodně bych zkusil spustit na jiném XBOXu. :D Dej pak plz vědět jak si dopadl :D

Popř. jenom tak nástřel, nejspíše nesmysl, ale zkoušel jsi hru spustit z jiného profilu, mohl by jsi mít něco se savem.

Ještě jeden nápad, vyčistit cache a spustit hru offline. Tudíž by jsi neměl mít update nainstalovaný a zjistit jestli to opravdu udělal ten update.

Na FIFU máme koukám jiný názor, já ji ze začátku nemohl vůbec přijít na chuť, pak jsem jí začal dost hrát. Ale teď jsem z ní tak znechucen, že už jí nemůžu ani vidět. Akorát se u ní vztekám. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Plne bugu me to nepripada. Hraju ji od vydani co chvile a nikdy ani naznak neceho jak bug. Pricitam to aktualizaci. Neco se tam pokakalo :-)

Jak zkusim na jinem xboxu,tak dam vedet. Ver,ze me to nasralo! :-) A jestli to je bugama, tak jim to dvd omlatim o hlavu. Hral sem tolik rocniku fifa jak pc tak xbox,ale tohle sem nevidel. Jinak na jinem profilu sem to samozrejme zkousel a zadna zmena.

Proc ses z ni znechucen? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Plne bugu me to nepripada. Hraju ji od vydani co chvile a nikdy ani naznak neceho jak bug. Pricitam to aktualizaci. Neco se tam pokakalo :-)

Jak zkusim na jinem xboxu,tak dam vedet. Ver,ze me to nasralo! :-) A jestli to je bugama, tak jim to dvd omlatim o hlavu. Hral sem tolik rocniku fifa jak pc tak xbox,ale tohle sem nevidel. Jinak na jinem profilu sem to samozrejme zkousel a zadna zmena.

Proc ses z ni znechucen? :-)

To by byl dlouhý seznam proč. Např. naprosto nesmyslný rozhodčí, který píská úplně špatně. Nebo třeba hraješ za Pro Club a nějakých 20% zápasů se ti vůbec nezapíše do výsledků.

Klasický a častý příklad: Hraješ Pro Club, soupeř brutálně zajede v 10. minutě na půlce do tvého hráče, který ani nemá míč, sotva pískne faul. A ten hráč ti pak dá 2 rozhodující góly.

Nehledě na to, jsem už hraní Pro Clubu vzdal, stejně tak i celé Fify. Vyhraješ 8 zápasů v řadě, a z toho se do výsledků klubu započítají čtyři? Třeba jsme s bratrem prohráli asi 8 zápasů celkem, z toho nás 6x kickly servery. V pro clubu tvý AI spoluhráči hrají takticky stejně jak 6-ti letý kluci.

Nevím nevím, ale přijde mi to jako spíš nedoladěná beta verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No prave poradny fotbal neni.Ja hraji od mala psa i pes 11 mam a nedavno jsem zacal hrat fifu 11 a vysledek?oba dva fotbaly maji neco do sebe,v psovi tozhodvi nic skoro nepiska a ve fife je blbrc.ve fife zase z dalky golman vzdycky vsechno chytne.melo by se konami a Ea spolcit a udelat jeden poradny fotbal.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

PES 11 je hratelně nejspíš lepší, ale nemá tolik online režimů, což je důvod proč hodně lidí hraje Fifu místo Psa. Jinak samozřejmě hry mají chyby, ale já jsem tenhle rok jednoznačně na straně Psa. Fifa má sice hodně herních módů, ale přijdou mi strašně nedotažené a je v nich dost chyb, což úplně nenávidím, já se snažím v Pro Clubu vyhrát, taky vyhraju a hra to nepočítá. Navíc má Fifa online pass, což je docela velký mínus pro mě, protože bratr musí kupovat online pass navíc. Myšlenka Pro Clubu a Ultimate týmu se mi libí, proto sem si včera pořídil NHL 11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takhle..ja online nehraju,akze co se tyka online hrani,je mi to sumak. To ze rozhodci piska nekdy blbe je neco divneho? V realu piska jak? Taky divne. Treba jak ted pomezni zariz Plzen. Tak to ma byt, ze rozhodci neni neomylny robot. Taky me naprudi, ze me piskne blbost a proti hrac me zfauluje a nic, ale to k tomu patri. V zivote je vsudepritomna nespravedlnost a sem rad, ze je i v nejnovejsi fife. Pro me je nejlepsi fotbal kdy kdo udelal. Stale me ma co udivovat a hlavne kazdy zapas je jiny. Co se tyka psa, tak ty licence sou narovinu pruser. Hratelnost mozna, ale nepredci fifu. Navic za EA stoji mega velkej kapital a zkusenosti. Proto sem si treba koupil xbox, jelikoz microsoftu verim a spoleham vic nez na sony. Microsoft se nesere do tv,dvd prehravacu apod., tak at sony se nesere do IT apod. Sic sou mozna na trhu drive, ale muj nazor to nemeni a tim sem uplne nekde jinde, nez sem zacal. Suma sumarum, fifa 2011 je nejlepsi fotbalovy simulator co sme mohli kdy hrat. navic x recenzentu nezavislych na sobe hodnoti jako fotbal vsech dob. Dokonale to samozrejme nikdy nebude, ale to si snad kazdy uvedomuje. Jak zjistim co stoji za duchy, tak dam urcite vedet :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu