Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupě XBOX 360


cztoky

Recommended Posts

Zdar a sílu,

chci se s Vámi poradit. Přemýšlím o koupi XBOX 360 ale chci si nechat "upravit" firmware. Nic méně jsem se dozvěděl že na SLIM resp. na nové XBOX, které se teď prodávají není ještě ta úprava. Co by jste mi prosím poradili abych si koupil a měl s tím co nejméně potíží. Chtěl bych i Kinect.

Díky moc za rady!

Toky

PS: Sorry jsem úplnej nováček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec všichni. Jsem taky úplnej nováček co se týče konzolí. Kdysi jsem sice měl PS1 :-D, ale ti je teď úplně jedno, je to jako kdybych nic neměl.... Mám teď novou tv plazmu 127 " a nějaká konzole by se mě (a mým dětem) hodila..

Přemýšlel jsem o nějaké konzoli, u mně to vyhrál XBOX a Kinect. Jsem bývalý fanda PC "chodiček" a rád bych teď využil našlapaných grafických provedení nových her.

Linuxik tady píše o verzi F.. Je tato verze ještě v obchodech ?

Nebo nemám se bát koupě slim verze - flash tedy půjde v pohodě ?

Na co se dívat - popřípadě kde je na xboxu napsán jeho typ ? Pročítám tady různé " příspěvky, flasherů je dosti.

Ještě jedna záasadní otázka - nebude mít xbox (později přikoupím i zmíněný Kinect)problém se zobrazováním na té mojí tv ? Nebude se to sekat ?

Všem moc děkuju předem za jakékoliv info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za nabusene pc na platforme Intel a ATI da tak 22K za konzoli 5. Vim o cem mluvim!!!

a proč zrovna intel? a proč by měl výkonný pc stát 20? hloupí kupují sestavy poskládané v prodejně, chytřejší si dají tu práci a seskládají alternativu o polovinu levněji :D jsem jeden z nich

nemyslím to nijak zle ;) ale ještě než mi začneš nadávat :D tady na fóru je PC sekce a sestavy se tam řeší dnes a denně, stačí nahlédnout, je tam spousta šikovných týpků, co tam postujou své náměty a cenové relace jsou mnohdy i 8 tisíc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč zrovna intel? a proč by měl výkonný pc stát 20? hloupí kupují sestavy poskládané v prodejně, chytřejší si dají tu práci a seskládají alternativu o polovinu levněji :D jsem jeden z nich

nemyslím to nijak zle ;) ale ještě než mi začneš nadávat :D tady na fóru je PC sekce a sestavy se tam řeší dnes a denně, stačí nahlédnout, je tam spousta šikovných týpků, co tam postujou své náměty a cenové relace jsou mnohdy i 8 tisíc ;)

Jo? Tak napiš pošli mi prosím sestavu za 10k, na které rozjedeš nejnovější hry ve FullHD... no je to nemožné... takže se tu laskavě přestaň chvástat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč se tady dohadujete o ceně? O ceně nebyla nikde řeč jen sem řekl že kdo chce best grafiku musí hrát na pc a to je fakt a cena na tom nic nemění.

Ona ta cena je docela důležitá. A že by byl tak strašný rozdíl mezi grafikou na PC a na XBOXu, se mi teda nezdá. Měl jsem nabouchanou PC sestavu, ale přešel jsem na konzole. Radši si v klidu sednu na sedačku a zahraju si na plazmě, než hrát na PC. Asi schválně vyzkoušim rozdíl, když budu hrát na PC nebo na XBOXu z dálky cca 5 metrů. Myslím, že rozdíl bude minimální. Z mého pohledu nechápu lidi, kterým vadí grafika na XBOXu a neustále píšou, že na PC je lepší. Co vám na té grafice vadí? Mně teda nepřijde hrozná. A nechápu proč si všichni akorát stěžují, tak tu konzoli prodejte a pořiďte si PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo? Tak napiš pošli mi prosím sestavu za 10k, na které rozjedeš nejnovější hry ve FullHD... no je to nemožné... takže se tu laskavě přestaň chvástat...

procak: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400830972PCY37

GPU: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007K0BV4Z013SP

deska: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008M0972OI139C

RAM: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400821Y50AL13R4

zdroj: http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008O0V41NLRK2

cena je 7379 :D za litr HDD dle výběru, za další litr skříň dle výběru (a HDD+case se dá pořídit i pod 2 tisíce)

příště nebuď směšný a neurážej se :D

jó a libovolné části se dají různě kombinovat, jako že procesor stačí i 2 jádro, které se dá sehnat za 1 tisíc, grafika nepojede na 100 procent, ale než jsem koupil 4jádro, tahala mi AC2, mass effect 2, COD 6 atd na full hd při full nastavení a 8x AA a 4x MSAA.

tak samo grafika, jsou různé i levnější alternativy, navíc se dají slušně taktovat atd atd, ale kdybys tomu rozuměl, takovou zhovadilost bys asi nenapsal. nemyslím to nijak zle :D ale nečekej, že to přejdu jen s mrknutím oka :D příště jen malinko hledej... jak jsem psal, je tu PC sekce, tam to řeší dnes a denně.

jinak sestavu jsem namátkově vychmátnul během cca 5ti minut, takových jde vykouzlit mnoho.

víš, dnes už dávno neplatí, že výkonný PC = mnooooho peněz. samozřejmě díky konzolím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO ALL: předem moooooc sory za OFFTOPIC příspěvky, nechcu nikoho pobuřovat, nechci vyvolávat flame typu konzole vs. PC, jsem veliký zastánce konzolí už z důvodu, že na pc mám asi 20 her a na xbox :D no radši nepočítám, jen se snažím poukázat na né moc pravdivé názory typu, že kvalitní pc stojí moc peněz a že je lepší konzole. každý stroj má co do sebe a záleží na gustu každého, co upřednostňuje, pohodlí, nebo spíše občasné hraní a hlavně práci, nebo luxus HW a SW vymožeností atd atd... dnes se ceny hodně vyrovnaly a PC už není hlavní herní platforma, i když se pomalu zase sbírá ze země. jde mi jen o to, uvádět věci na pravou míru, né se chvástat ani nic podobného a jestli i přesto někoho irituju, nechť mě laskavě radši ignoruje :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu