Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

poradte prosim X Box 360


thekawi

Recommended Posts

ahoj sem velkej zastance PC a PS ale jelikoz bych chtel zkusit neco neveho premyslim o zakoupeni x box 360 ale mam par otazek a doufam ze me pouzete se dozvedet co vse to obnasi.

1.co vse potrebuju k live hrani ?

2.je mozno flashnout primo doma a pak u hrani live nedostanu ban ?

3.jak funguje placeni live uctu a registrace ?

4.je vhodne zakoupit hlazeni navic x box se casto prehriva tak aby me chvili vydrzel :)

PS: nejsem expert coz je vydet a asi nektere otazky uz bylo zodpovezeny predtim takze se omlouvam :) taky prosim aby jste napsali jaky mate na x box nazor vy to me velice zajima diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Vytvořený účet a aktivovaný live

3. Registrace je jednoduchá, pokud máš ale vytvořený US nebo UK účet, musíš si najít nějákou fake adresu. Platí se buďto přes kartu, popř. koupíš číslo které aktivuješ (doporučuji ti navštívít sekci Xbox prodej zde na fóru)

4. Pokud chceš flash, tak si vyhlídni xbox s revizí Jasper (2009), popř. si kup novou verzi Slim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave bych chtel hrat online nektere hry ale casto poradam akce atd takze u me je dost lidi a casto se tu hraje tudiz bych potreboval i slahs ale moc tem registracim nerozumim a slehnout jdou pouze jasper a slim pristi mesic jedu od nemecka tak si ho tam koupim jsou tam o dost levnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

slehnout ti můžou i vlasi :) ,určitě bych teď volil slim i za cenu že ještě nějakou chvíly nepujde flashnout (nevím jak to teď je,nesleduju flashe)

Revize jasper a slim se již nepřehřívá a nějaký rok vydrží.

Doma to neskoušej,najdi nějakého flashera tady na foru,cena se pohybuje okolo 500,- kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám arcadovku..a pokud hraješ přes HDD dvd ti vlastně neběží.tak seto moc nepřehřejvá.pokud si chceš něco dozvědět?o live jak nastavit a vytvořit si profil můžeš zde:Xbox.com CZ - Xbox.com

no pozor ale na live pokud bys měl flash,a jít tam z vypalovanejma hrama.jeto vlastně na tvoje triko.není to zaručení...ale já jsem tam byl pečenéj vařenej.a nic.takže každej řiká nebo píše něco jinýho.jestli si z Prahy tak ti můžu doporučit,přes chipmana měl jsem FW udělanej za 30min..na počkání..co ale bych ti doporučil dát LT+ )a chadič doporučuju.ted začne bejt tepl.takže tomu jen pomůže.já jsem ho měl u okna..protože HDD nemám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že je zbytečný vyhazovat peníze za chladič, mně vydržel i Falcon do teď bez přídavnýho chlazení.

V dnešní době to vydrží i vyšší teploty, grafika v pc mi jede na cca. 80° i výš v plné zátěži bez problému, xko dosahuje tak 60°... netřeba plašit s chlazením

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajem bych urcite mel o ten kontakt o tom chladici uvazuji a asi si ho i koupim jistota je jistota a chtel bych aby me box aspon 2 roky vydrzel pokud de o live nebudu pokouset paleny jen potrebuju mit 100% jistotu ze me pujde sleshlej live kamarat rikal ze jak pujdu na live a zacne se stahovat updat tak me daj ban tak ja nevim :) kazdopadne ten kontakt se hodi rad si to necham aspon strucne vysvetlit jelikoz sem dcl velkej zavyslak na pc a box je pro me madarska vesnice

a jestli sem to spravne pochopil tak live funguje tak ze si koupis na mesic ci vice ucet prez kterej mohu hrat hry co mam doma a pak osu body za ktere hry muzu stahovat ale ty body nejsou nutnosti je to tak ? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když si koupíš novýho Xboxe ( např SLIM) tak máš na novym 3 měsíce Live zdarma .. respektive na každej účet jeden měsíc.. takže když si založíš 3 účty tak máš 3 měsíce zdarma.. jinak si pak musiš dokupovat Live aby ses na něj dostla a mohl hrát hry po netu..;).. ty body to si můžeš al enemusíš koupit, a za MS body si můžeš kupovat hry na Marketplace a instnou se ti rovnou na HDD..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu