Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medievil ressurection


Kořas

Recommended Posts

Custe lidi, nikde sem nenasel topic o medievilovi tak ho zakladam :) mam medievil teprv den ale uz nevim jak dal :D mohl byste nekdo poradit?Jsem ted v Cemetery Hill v doupeti nejaky dynovy carodejnice, s palcatem sem rozbil knihovnu a posunul paku co byla za ni, pak sem vesel nahoru tema dverma co se otevrely a tam sem vesel do mistnosti kde po jejich okrajich jsou mrize a za nima ruzny veci (hlavne je tam modra runa kterou potrebuju k dalsimu postupu!), nejaky mumie atd. (ale ty mumie chrapou) veprostred je nejaky zelezny sloupek na otocnem zeleznem kole, ale s tim nejde nic delat, pls jak mam otevrit vsechny ty mrize a ty mrize s vychodem?pls poradte, nevim jak dal :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No pokud jsi tam kde myslim (i když já se tam dostal jiným způsobem ;) ) tak musíš uprostřed zapálit ten "nejaky zelezny sloupek" - takže vem palici, vrať se k ohni v první místnosti, zapal palici, vrať se k mumiím a zapal sloupek... mumie zabiješ a runa je tvá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud jsi tam kde myslim (i když já se tam dostal jiným způsobem ;) ) tak musíš uprostřed zapálit ten "nejaky zelezny sloupek" - takže vem palici, vrať se k ohni v první místnosti, zapal palici, vrať se k mumiím a zapal sloupek... mumie zabiješ a runa je tvá
Oh, fakt dik moc!!!!!To urcite bude fungovat, jdu na to, jeste jednou dik! :) Ja se stejne zase za par dni ozvu s nejakym dalsim problemem :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam dalsi problem lol jsem v tom Hiltopove Mauzoleu, vsude sem se dostal, vsechny sem pobil dostal jsem nejakej papir s notama a ted nevim jak dal :D

ehm dostal jsi nějaký papír... a vrátil jsi ho tomu, kdo Tě o něj požádal? ;) nebo jsi s ním ještě ani nemluvil? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam dalsi problem lol jsem v tom Hiltopove Mauzoleu, vsude sem se dostal, vsechny sem pobil dostal jsem nejakej papir s notama a ted nevim jak dal :D

ehm dostal jsi nějaký papír... a vrátil jsi ho tomu, kdo Tě o něj požádal? ;) nebo jsi s ním ještě ani nemluvil? :)

JJ, uz sem na top risel, ja nevedel ze kdyz se da select tak se invetar da posouvat i dolu :lol: :lol: a ja se furt divil kde ty noty jsou :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam dalsi problem lol jsem v tom Hiltopove Mauzoleu, vsude sem se dostal, vsechny sem pobil dostal jsem nejakej papir s notama a ted nevim jak dal :D

ehm dostal jsi nějaký papír... a vrátil jsi ho tomu, kdo Tě o něj požádal? ;) nebo jsi s ním ještě ani nemluvil? :)

JJ, uz sem na top risel, ja nevedel ze kdyz se da select tak se invetar da posouvat i dolu :lol: :lol: a ja se furt divil kde ty noty jsou :lol:

Jak ze ty jsi na to prisel??Coooo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam dalsi problem lol jsem v tom Hiltopove Mauzoleu, vsude sem se dostal, vsechny sem pobil dostal jsem nejakej papir s notama a ted nevim jak dal :D

ehm dostal jsi nějaký papír... a vrátil jsi ho tomu, kdo Tě o něj požádal? ;) nebo jsi s ním ještě ani nemluvil? :)

JJ, uz sem na top risel, ja nevedel ze kdyz se da select tak se invetar da posouvat i dolu :lol: :lol: a ja se furt divil kde ty noty jsou :lol:

Jak ze ty jsi na to prisel??Coooo?

No tak dobre no :lol: Dez mi to poradil :lol: :lol: ja sem byl asi slepej kdyz sem tam nevidel tu sipku co ukazuje dolu :lol: ale uz sem ted docela dalek, sem ted na nejakejch farmarskejch polich a bojuju s tim obrovskym ro botem ci co to je?Nemate ohledne toho robota nejakou radu?Popripadne s jakou zbrani ste to udelali :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi mam dalsi problem lol jsem v tom Hiltopove Mauzoleu, vsude sem se dostal, vsechny sem pobil dostal jsem nejakej papir s notama a ted nevim jak dal :D

ehm dostal jsi nějaký papír... a vrátil jsi ho tomu, kdo Tě o něj požádal? ;) nebo jsi s ním ještě ani nemluvil? :)

JJ, uz sem na top risel, ja nevedel ze kdyz se da select tak se invetar da posouvat i dolu :lol: :lol: a ja se furt divil kde ty noty jsou :lol:

Jak ze ty jsi na to prisel??Coooo?

No tak dobre no :lol: Dez mi to poradil :lol: :lol: ja sem byl asi slepej kdyz sem tam nevidel tu sipku co ukazuje dolu :lol: ale uz sem ted docela dalek, sem ted na nejakejch farmarskejch polich a bojuju s tim obrovskym ro botem ci co to je?Nemate ohledne toho robota nejakou radu?Popripadne s jakou zbrani ste to udelali :wink:

Ne to byla sranda :) .S tim robotem uz to asi udelal jsem mu poradil :mrgreen: .Ale mam taky ted nejvetsi zakys :? Celej den ale zitra se ozvu musim si poradit :evil: :twisted:

EDIT: Jakej Dez voe tohle uz nenavidim ja jsem :.Dragunov.: .Jestli se ti nechcou psat ty tecky tak to pis klidne bez nich :lol: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvniho robota jsem zabyl mou oblibenou zbrani :D utrzenou rukou a druhyho samostrilem.

Mam ale taky zasek jsem ve Scurvy Docks tam jsem pozabijel piraty ........ ohnem otevrel mrize ....... az jsem se dostal k piratske lodi na kterou miri delo (da se snim pohybovat) no a tady nevim jak dal. Jsem myslel ze mam na tu lod vystreli (zapalit delo) ale nejak se mi to nedari pak me napadlo ze bych mohl zkusit zapalit stezne na lodi ale to se mi taky nejak nedari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na loď vystřelíš, sejmeš jednu část, posuneš kanon, pak další až sejmeš všechny tři části. Nezapomeň si tam sebrat Pirate Hat - tušim že je tam v nějaký jeskyni.

UZ me to neba ..... beham stim ohnem jak sbesilej a podarilo se mi zestrelit akorat ten prvni stezen :cry: . Vytahuju UMDecko a leti do skrine at si tam trosku odpocine :lol: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na loď vystřelíš, sejmeš jednu část, posuneš kanon, pak další až sejmeš všechny tři části. Nezapomeň si tam sebrat Pirate Hat - tušim že je tam v nějaký jeskyni.

UZ me to neba ..... beham stim ohnem jak sbesilej a podarilo se mi zestrelit akorat ten prvni stezen :cry: . Vytahuju UMDecko a leti do skrine at si tam trosku odpocine :lol: .

LOL, dyt je to uplne jednoduchy :lol:

Mam takovej dotaz, jsem v nejaky urovni (v ty jak je video kde dan zaklepe a spadne dvirkama dolu a tam musim vsechny zabijet, a na konci je ten magor s velkou sekerou, tak jak mam ziskat ten pohar, zlaty pohar do haly hrdinu?Stojim tam a koukam na nej, a prede mnou je lava kterou nemuzu preskocit a ten pohar je na druhy strane, moc ten pohar chci :) .Jo a jeste jedna vec kde je treti cast anubidova kamene, v jaky urovni, vim o ty v lese, a pak o ty v urovni kde se musel vykopat lopatou na takovy hore ale o tom poslednim nevim, potrebuju to aby me smrtka pustila do ty posledni urovne :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste jsem lama nedokazu ty ostatni stozary odstrelit. Predpokladam ze k tomu delu musim rychle pribehnout a zapalit. Nebo to je jedno a dokud mi hori ten drevenej bazmek tak muzu podpalovat (to se mi nedari) ?
nejdriv si posun delo tak jak chces, a utikej zapalit palici a hned zase nazpatek az budes s horici palici u dela proste zmackni krizek a delo vystreli :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proste jsem lama nedokazu ty ostatni stozary odstrelit. Predpokladam ze k tomu delu musim rychle pribehnout a zapalit. Nebo to je jedno a dokud mi hori ten drevenej bazmek tak muzu podpalovat (to se mi nedari) ?
nejdriv si posun delo tak jak chces, a utikej zapalit palici a hned zase nazpatek az budes s horici palici u dela proste zmackni krizek a delo vystreli :wink:

Dekuji ti moc :) ja vul nevedel jsem ze mam zmacknout krizek :oops: myslel jsem ze to je casovka tak jsem porad lital k tomu delu s naprahlou palici a cekal ze se mi to zapaly :roll: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu